דף הבית >> עקירת עצים בראשון לציון

עקירת עצים בראשון לציון

עקירת עצים בראשון לציון יכולה לנבוע מכמה סיבות שכיחות כגון, העץ גדל ובעליו איבד שליטה עליו.
לדוגמא ניקח את עץ הפיקוס, שרבים שותלים אותו כגדר חיה, בגלל המהירות שבה העץ גדל וענפיו הסבוכים מוסיפים להפרדה בין הגינות. ככל שהעץ גדל, הענפים שלו מתעבים והופכים לסוג של גזעים, הוא צומח לגובה ובידי בעלי השטח או הגינה אין את היכולת הפיזית או הטכנית להתמודד עם ניסור וכריתת ענפי ממש עבים, סיבה נוספת ששורשיו של העץ מתפשטים בכל הגינה בוצרה אגרסיבית ויתכן שהם פוגעים בצמיחה של שיחים אחרים רצויים, או שהם מרימים יציקות מדרכות בגינה או שהם חודרים לביוב וסותמים אותו או שהלכלוך הרב של נשירת העלים והפירות הפכו לעול כבד עבור בעל הגינה.

עקירת וכריתת עצים, בבית פרטי בראשון לציון.

מעבר לסיבות נפוצות של כריתה ועקירת עצים יזומה כמו מצב המהוה מטרד וסיכון אחת הסיבות שכיחות מניסיון זה עייפות של בעל הגינה בלטפל בגינה והפתרון הוא ריצוף הגינה ובמקום שיחים ועצים, שמים עציצים מעוצבים עם פרחים בצבעים מרהיבים שבהם קל יותר לטפל.

עקירת עצים וכריתת עצים בראשון לציון.

כל תהליך של עקירת עצים כריתת עצים בראשון לציון מתחיל בשאלה האם להעתיק את בעץ למקום אחר בגינה.

העתקת עץ זו פעולה מורכבת שמחיבת הכנסת טרקטורון או מחפרון קטן לשטח גינה.

לאחר שבררנו שאלה זו והחלטנו שאנו רוצים לעקור את העץ התהליך מתחיל בקבלת היתר מהרשות המקומית לביצוע תהליך זה. לאחר שקיבלנו את ההיתר נזמין קבלן מוסמך לביצוע פעולות אלו עם רישיון וביטוח. בתחילה הכורת יגזום ענפים עבים מאוד ויוריד אותם בבטחה למטה כשהם קשורים בחבלים.  לאחר פעולה זו של כריתת ויזום ענפים עבים הכורת יתחיל לכרות את העץ בחתיכות עד שהוא כרת אותו לגמרי ואת השארית הבולטת מהקרקע הכורת יבצע פעולה של כרסום שורשים גדמים ושורשים כך ששורשי העץ לא יפריעו לכל פעולה שתירצו לעשות בגינה. החל בשתילת שיחים או לחלופים ביציקת בטון או ריצוץ השטח.

אזהרה חמורה אל תבצעו פעולות אלו בעצמכם ואל תתפתו למחירים זולים של אנשים ללא הסמכה וביטוח.

חב' גאיה עוסקת בתחום עקירה, כריתת עצים במשך 18 שנים ולהם הביטוחים והניסיון הנכון,
והמקצועיות הרבה הדרושה לביצוע עבודה זו והם ייעצו לכם בהגינות ובמקצועיות.