עבודות גיזום בחולון

עבודות גיזום בחולון

מתגוררים במרכז הארץ ומחפשים חברה שמתמחה בגיזום עצים? זה הזמן לפנות לסניף שלנו בחולון ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.

אנחנו בחברת גאיה גיזום עצים, מתמחים בעבודות גיזום וכריתת עצים מכל הסוגים שהם. אנחנו מבצעים עבודות אלו בכל אזור המרכז עבור לקוחות פרטיים, עסקיים וכן עבור מוסדות ציבור שונים.

לרשותנו צוותים מקצועיים שמתמחים בביצוע עבודות אלו וכן עומדים לרשותנו כל הכלים הנדרשים על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, בצורה בטוחה ומקצועית. הצוותים שלנו עומדים לרשותנו לקוחותינו בכל עניין שקשור לנושא.
צוות גאיה גינון עומד לרשותכם בכל עת. נשמח להעניק לעצים שלכם טיפול יעיל, מקצועי ונכון, תוך הקפדה על דרישות הבטיחות המחמירות ביותר!
פנו אלינו לקבלת מידע נוסף

הסניף שלנו ממקום ברחב נחשון 9 בחולון. ניתן לפנות אלינו גם בטלפון 050-6988707 וגם דרך טופס צור קשר באתר האינטרנט שלנו ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.

כריתת עצים בחולון - מידע כללי

אם ניתן להצביע בישראל על עיר המקדמת בתחומה תהליכים רבי משמעות לרווחת התושבים ניתן להצעיד את העיר חולון בראש רשימה זו. חולן, אשר מהווה חלק נכבד ובולט בגוש דן, מהווה עיר המתפתח תדיר ובמסגרתה פרויקטים רבים השמים את התושב בראש מעייניה. 

חולון – עיר בריאה

נושא כריתת העצים בחולון נכלל בתוך ראייה רחבה יותר של קברניטי העיר במסגרת תפיסת העיר כעיר בריאה. חולון רואה עצמה כעיר בריאה – אורגניזם מורכב, חי ונושם אשר שואף לצמיחה והשתנות חיובית מתמדת. בראייה זו השאיפה היא למודעות רחבה בכל הנוגע לבריאות תושבי העיר בכל דרך שלא תהה. תפיסה מערכתית זו רואה כמובן היבטים חיוביים בכל הנוגע למרחב עירוני ובו אלמנטים מהטבע ובכללם שאיפה לעצים רבים וצמצום מהלכים של כריתת עצים בחולון. 

בשנת 2008 הצטרפה חולון לרשת הערים הבריאות. מדובר על רשת הפועלת משנת 1990 ומהווה גוף הפועל מתוך ארגון הבריאות העולמי ששם לעצמו כמטרה קידום בריאות האוכלוסייה בעולם וצמצום הפערים הבריאותיים הקיימים. 

במסגרתה של חולון אשר רואה בעצמה כעיר בריאה רצונה הוא בהכרה בחשיבות שמירת ערכי הטבע, הנוף והמגוון הביולוגי בעיר (דבר המחדד הרצון בשמירה על עצים בעיר ומניעה של כריתה שלהם), חינוך לערכים סביבתיים בכל רובדי האוכלוסייה, רצון לאיזון בין השאיפות הכלכליות של העיר ובין איכות הסביבה וזאת תוך שמירה על הנוף ובכללו העצים בעיר, ניהול על פי עיקרון של שוויון, תשאף לשיפור מתמיד הנוגע לעניינם הבריאותי של כל תושבי העיר. 

כריתת עצים בחולון – המאבק בעיר באיכות האוויר

במסגרת שאיפותיה של העיר במסגרת היותה עיר בריאה רואים בחולון חשיבות רבה לשמר את איכות האוויר. אחת מהדרכים לשימור של אוויר נקי בעיר הוא באמצעות מרחבים ירוקים של עצים בעיר. דבר שכמובן סותר ומבטל לא פעם מקרים רבים בהם יש רצון של גופים רבים בכריתת עצים בחולון.

בחולון קיימת תחנה קבועה לניטור אוויר בעיר שביכולתה אף להמליץ ולבחון את עניין העצים במרחב העירוני ובכך להעיד עד כמה חשיבותם רבה בתהליך הפוטוסינתזה של בהפיכת פחמן דו חמצני לחמצן. תחנת ניטור זו מהווה נדבך נוסף וחשוב הרואה עין בעין את החשיבות בצמצום כריתת עצים בחולון.

כריתת עצים בחולון –נוהל בקשה מול עיריית חולון

עבור תהליך של כריתת עצים בחולון קיים נוהל מסודר מול מחלקת אחזקת גנים בעיר. זו אחראית על עצי השדרה ברחבי העיר כשהטיפול בהם כולל בין היתר בחירת העצים, נטיעות, טיפול שוטף ועוד. 
מחלקת אחזקת גנים היא המאשרת כל תהליך של כריתת עצים בחולון וזאת על בסיס תיקון 89 לחוק התכנון והבנייה. במסגרת האישורים לכריתת עצים בחולון יש כמובן לקבל אישור מהקרן קיימת לישראל. 
את ההיתר הראשוני במסגרת העירייה יש לקבל מפקיד היערות הראשי הנמצא באגף לגנים ונוף. בקשה להיתר לכרית עצים בחולון כולל כמובן עצים במרחבים הפרטים של גינות וחצרות. לאחר קבלת ההיתר ותשלום האגרה על התושב לפעול לביצוע העבודה על ידי גורמים מקצועיים ומוסמכים לעניין כריתת העצים בחולן. גם כאן ייבחן טרם האישור אפשרות העתקת העץ למקום אחר ולא כריתה שלו.