ניקוי דקלים

ניסיון רחב היקף ומגוון


ניקוי דקלים מחייב לא רק בקיאות רבה, אלא גם ניסיון עשיר בטיפול בכל אחד מהסוגים הנפוצים של עץ הדקל. אנו פועלים בתחום גיזום העצים כבר יותר מ-15 שנים, ואנשי המקצוע שלנו הם מהמנוסים ביותר בארץ.

לאנשי המקצוע של גאיה ניסיון רב גם בשירות המשלים של גיזום עצי דקל, כך שאנחנו יודעים בדיוק מהו הפתרון המושלם עבור כל עץ ועץ ועבור כל לקוח או לקוחה.

ציוד מקצועי לניקוי דקלים

כל פעולה מתבצעת באמצעות ציוד ייעודי ומתקדם. בין אם מדובר על ניקוי דקלים, גיזומם או כשאין ברירה אחרת כריתת עץ דקל, יש לנו את כל הכלים הנחוצים כדי לבצע את המלאכה על הצד הטוב ביותר.

מרכיב חשוב במיוחד בהקשר של הדקלים, שרובם מתנשאים לגובה של 10-15 מ’ ויש כאלה שמגיעים גם לגובה כפול ואפילו ל-40 מ’, הוא ציוד לעבודה בגובה שמספק גם בטיחות לעובדים וגם אפשרות לבצע את ניקוי הדקל בכל חלק שלו שמצריך את הפעולה. אנשי המקצוע של גאיה נעזרים בין השאר בציוד סנפלינג ובחבלים שמקנים גישה מהירה, יציבה וגמישה לכל רחבי העץ.

ניקוי דקלים בזמינות 24/7 ובפריסה ארצית!

סיבה טובה נוספת להיעזר במקצוענים של גאיה היא הזמינות המירבית שלנו. ניתן ליצור איתנו קשר 24/7 ואנחנו מקפידים על שירות מהיר, כך שלא משנה מה הבעיה של עץ הדקל שלכם, גאיה תמצא לה מענה מהיר. בזכות הזמינות הגבוהה שלנו, אף דקל לא יהפוך למפגע תברואתי, לא יסבול מסכנת פגיעה עקב חרקים מזיקים וגם לא יהווה סכנה בעצמו לסביבה בשל נשירת ענפים כבדים.

טיפול בכל סוגי הדקלים

מומחי ניקוי הדקלים של חברת גאיה צברו ניסיון רב בטיפול בדקלים מכל הזנים: וושינגטוניה חוטית, וושינגטוניה חוטית, דקל טבעות, דקל קוקוס, תמר מצוי תמר קנרי ועוד…

עצים אלו הופכים עם הזמן לבית של בעלי חיים ומזיקים שונים כגון ציפורים, עכברים, חולדות ואף מושכים אליהם עטלפי פירות הניזונים מפרי עץ הדקל.

ניקוי דקלים על ידי המומחים שלנו יאפשר לכם ליהנות מדקלים נקיים, בריאים ויפהפיים שאינם מהווים מטרד תברואתי כתוצאה מנוכחות מזיקים או נשירת הפירות ולא מהווים סכנה לסביבתם הקרובה, כנפילת ענפים יבשים, מונעים התרבות חרקים ומזיקים בגזע הדקל.


לייעוץ ראשוני ללא תשלום ולהצעת מחיר לניקוי דקלים באזור המרכז וצפון הארץ, צרו עוד היום קשר בטלפון: 050-6988707 או השאירו פרטים בטופס ונציג גאיה ייצור קשר בהקדם.

ניקוי דקלים - מראה מסודר ומרהיב לדקל

מדוע צריך ניקוי דקלים ? הדקלים הם מהעצים הנפוצים והמרשימים ביותר במרחב הציבורי ובגינות הפרטיות.

הדקלים הזקופים מעניקים לסביבתם מראה טרופי, אך הדקלים הם עצים רגישים הזקוקים לטיפול תקופתי מסור ע”י מקצוענים המכירים את נקודות התורפה של עץ הדקל ואת הגורמים המאיימים על מראהו האצילי ועל בריאותו.

ביטוח שמקנה לכם ראש שקט באמת – עד 2 מיליון ₪!

גם העובד האחראי ביותר ובעל הניסיון הרב ביותר, שנעזר בציוד מתקדם ומקפיד על כל הכללים, עלול לגרום נזק מסוים לסביבה עקב נסיבות שאינן בשליטתו. כדי שתוכלו ליהנות מהשירות של ניקוי דקלים בראש שקט באמת, יש לנו ביטוח שמכסה נזק מכל סוג עד לסכום של 2 מיליון ש”ח.

עבודה מסודרת ונקייה

הצוותים של גאיה מקפידים על עבודה מסודרת ונקייה בכל אתר, ולגבי כל פעולה. ניקוי דקל, גיזום או כריתת העץ – בכל מקרה נבצע איסוף מלא של כל הגזם ושל כל הלכלוך שנוצר תוך כדי עבודה, כך שאתם תקבלו גם עץ יפהפה ובריא וגם סביבה אסתטית, בלי שום טרחה מצדכם.