כרסום גדמים ושורשים

/כרסום גדמים ושורשים
כרסום גדמים ושורשים 2019-06-06T12:59:21+00:00

כרסום גדמים ושורשים עם מכשור מתקדם!

כרסום גדמים והוצאת שורשים המבוצעים במקצועיות על ידינו, זו פעולה שנועדה להנמיך גדמי עץ שנותרו לאחר כריתתם עד מפלס הקרקע ולהעלים את שורשי העץ שנכרת אשר נותרו בולטים מהקרקע. כרסום גזעים מתבצע ע”י הצוות המיומן של חברת גאיה, המצויד במכשור ייעודי לכרסום גדמים.

באמצעות כרסום גדמים ניתן להבטיח, הלכה למעשה, שהעץ ושורשיו יפסיקו להתקיים ולא ייצרו מפגעים עתידיים וביניהם: עיוותים במראה הקרקע, שימוש במשאבי טבע – קרקע, מים ודשן המיועדים לצמחים ועצים הממוקמים בסמוך, חדירת שורשים לצינורות ביוב וגרימת נזילות.

מניעת צמיחה חוזרת

כמו כן, כרסום גזעים מונע צמיחה חוזרת של העץ במקרים בהם השטח בו ניצב העץ רוצף או זכה לחיפוי כלשהו ואף מונע מכשולים להולכי רגל, הנובעים משרידי גזעים או שורשים בולטים שנותרו בשטח לאחר כריתת העץ. לייעוץ ראשוני ללא תשלום ולהצעת מחיר לכרסום גזעים, צרו קשר בטלפון: 050-6988707, או השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר שבסוף העמוד ונציג גאיה יענה בהקדם!

באילו מקרים נדרש כרסום שורשים של עצים?

הסיבות העיקריות לביצוע הפעולה של כרסום שורשי עצים הן:

  • שורש בולט מעל פני האדמה עלול להפוך למפגע מסוכן, ולגרום לתאונות וחבלות. חשוב להדגיש שבמקרים אלה האחריות היא על מי שהשורש נמצא בשטחו, ועל כן חשוב להסיר את המכשול.
  • צמיחה מחודשת של עץ שנכרת – כריתה לא מקצועית שמשאירה בשטח שורשים עלולה להוביל למצב שבו העץ חוזר לצמוח. אם למשל העץ נכרת על-מנת לפנות מקום למשטח כלשהו (דק, בטון, אבנים משולבות וכו’), השורש עלול לגרום נזק חמור למשטח.
  • פגיעה בביוב – שורשים שגדלים באופן לא מבוקר עלולים לחדור לתוך צנרת ביוב (שמהווה עבורם סביבה אופטימלית בזכות שפע המים והחומרים המזינים השונים). חדירת שורשים לביוב מובילה לסתימות, הצפות, מפגעים תברואתיים ונזק כלכלי.
  • ניקוי שטח באופן מלא לקראת שתילה מחודשת.
  • לקראת העתקת עץ.

על-מנת להבטיח את השגת המטרה שלשמה מבוצע כרסום שורשים באופן מושלם, נדרשים ניסיון רב והבנה מעמיקה לגבי המאפיינים הספציפיים של כל שורש. אנחנו ב”גאיה” מספקים מגוון רחב של שירותים בתחום של גיזום וכריתת עצים, ובפרט הוצאת שורשים, במשך למעלה יותר מ-15 שנה – ובהתאם יכולים להבטיח, וגם לקיים, שטח נקי לחלוטין משורשים שעלולים לגרום נזק בדרך כזו או אחרת.

מהו כרסום גדמים ולמה כדאי להזמין אותנו לשם כך?

פעולה נוספת שבה מתמחים אנשי המקצוע המנוסים של “גאיה” היא כרסום גדמים.

גדם הוא חלק מגזע עץ שנותר בשטח לאחר כריתתו. באופן טבעי, גדמים מהווים מפגע – ובפרט אנשים שלא מבחינים בהם (לעתים הם נמוכים במיוחד) עלולים להיתקל בהם, וכן אי אפשר למשל לחפות את השטח כל עוד בולט בו חלק מהגזע. הפתרון הוא כרסום עצים כך שהקרקע תהפוך שטוחה לגמרי.

כרסום גדם מחייב ציוד מקצועי ייעודי, שמרסק את הגזע שנשאר והופך את העץ לשבבים – לנו ב”גאיה” יש מכונות שכאלה שמבטיחות עבודה יעילה, מהירה ואיכותית.

ביטוח מלא – כדי שלכם יהיה ראש שקט לגמרי

סיבה טובה נוספת לבחור בנו לצורך ביצוע כרסום שורשי עצים או כרסום גדמים היא הביטוח שלנו, שמכסה כל נזק מכל סוג שהוא עד לסכום של 2,000,000 ₪.

חשוב להבין שאנחנו מבצעים כל פעולת כרסום עצים במלוא הזהירות על-מנת לא לפגוע בתשתיות שונות, אבל מאחר שעקב נסיבות שאינן בשליטתנו עלול להיגרם נזק, טוב שיש ביטוח שמבטיח לכם ראש שקט לגמרי.

הוצאת שורשים – זמינות מיידית 24 שעות ביממה!

על-מנת שהשורשים או הגדם לא יהוו מפגע במשך זמן רב מדי אנחנו מתחייבים לזמינות מירבית, 24/7, ולשירות מהיר – כשכמובן המהירות לא באה על חשבון המקצועיות והיסודיות, בזכות הניסיון הרב של גאיה בביצוע כרסום שורשים.

משאירים שטח נקי אחרי כל עבודת כרסום עצים

אחרי השלמת כרסום שורשים או גדמים בהצלחה, אנחנו מקפידים לפנות את כל השאריות באופן מסודר, וכך גם אחרי ריסוק הגדמים לכדי שבבים – כדי שאתם תוכלו ליהנות משטח נקי לחלוטין, בלי שום מאמץ.

גיזום עץ גבוה מקצועי
צוות גאיה גינון עומד לרשותכם בכל עת. נשמח להעניק לעצים שלכם טיפול יעיל, מקצועי ונכון, תוך הקפדה על דרישות הבטיחות המחמירות ביותר!

גלריית כרסום גדמים והוצאת שורשים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התקשרו עכשיו
שינוי גודל גופנים
ניגודיות