דף הבית >> כריתת עצים >> כריתת עצי פיקוס

כריתת עצי פיקוס

כריתת עץ פיקוס

מחפשים חברה שמתמחה בכריתת עצי פיקוס? אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל את השירות הטוב ביותר שקיים בשוק.

אנחנו בחברת גאיה גיזום וכריתת עצים, מתמחים בכריתת עצים מסוגים שונים ובפרט כריתת עצי פיקוס. אנחנו מספקים שירות זה ללקוחות פרטיים וללקוחות במגזר הציבורי והעסקי, בכל רחבי הארץ.

לרשותנו צוות מקצועי שמתמחה בכריתת עצים על פי הצורך. לרשות הצוות עומד ציוד מקצועי ומתקדם שמאפשר לבצע את עבודת כריתת עצי הפיוקס בצורה נקייה, בטוחה ומהירה.

אנו מעניקים טיפול יעיל ומקצועי לעצי פיקוס, תוך שמירה והקפדה על דרישות הבטיחות.

אז מה צריך לדעת על כריתת עצי פיקוס?

עצי פיקוס נפוצים מאוד בישראל. הם חסונים, גדלים במהירות, לא זקוקים כמעט להשקיה ומספקים כמות גדולה מאוד של צל בזכות המבנה הרחב והצפוף של הענפים שלהם. בערים רבות בארץ – גם במרחבים הציבוריים וגם בחצרות פרטיות – תמצאו בעיקר את פיקוס השדרות, שמוכר גם בשל הפירות שהוא מנשיר (עקב הבאת צרעות מאסיה שהפרו את המאזן הביולוגי העדין).

כשנדרשת כריתת עץ פיקוס ייתכן צורך בקבלת אישור. בכל מקרה מומלץ להפקיד את המלאכה בידיים מיומנות ומנוסות מאוד – לגאיה כריתת עצים יותר מ-15 שנות ניסיון בתחום וכבר השלמנו בהצלחה אינספור עבודות וכריתה של עצים מכל הסוגים כולל פיקוסים.

באילו מקרים נדרש אישור כדי לכרות עץ פיקוס?

חלק גדול מהעצים בישראל מוגן מפני כריתה לא מסודרת על-ידי החוק. בכל מצב שבו גובה העץ הוא 2 מ’ או יותר, וקוטר הגזע בגובה 130 ס”מ הוא 10 ס”מ או יותר, נדרש אישור מטעם פקיד יערות עירוני או אזורי (בחלק מהרשויות המקומיות ישנו פקיד יערות מקומי, ובמקרים אחרים אנשי המקצוע שמפקחים על כריתת עצים משויכים לקרן קיימת לישראל).

חשוב להדגיש שניתן לבצע כריתת עצי פיקוס גם אם גובהם הוא יותר מ-2 מ’ ואם הגזע עבה מהרף שנקבע בחוק. במקרים אלה חשוב במיוחד לפנות לחברה מסודרת שמקפידה להצטייד באישור הנדרש וגם יודעת לקבל אותו ללא עיכובים מיותרים. עם גאיה כריתת עצים גם תוכלו לסלק את העץ המיותר מבחינתכם וגם לא תסתבכו עם החוק.

דגשים חשובים לכריתת עץ פיקוס

המבנה הייחודי של עצי הפיקוס מחייב תשומת לב למספר דגשים ספציפיים. הצפיפות הרבה של הענפים והרוחב שלהם גורמים לכך שכמעט תמיד השלב הראשון הוא גיזום של הענפים הבולטים והגבוהים. לשם כך נדרש כמובן ציוד לעבודה בגובה – לגאיה כריתת עצים ציוד סנפלינג מתקדם שמאפשר עבודה יעילה ומהירה בכל פרויקט של כריתת עצי פיקוס.

רק לאחר גיזום העץ, ובדרך כלל מדובר בפעולת גיזום נרחבת, ניתן לבצע כרסום גדמים מלא בבטחה ובאופן יעיל, כך שלא יישאר שום זכר לעץ שהיה במקום. החיתוך של הפיקוס לחלקים רבים מקל גם על פינוי הפסולת, ובהקשר זה כדאי לדעת שאנחנו מבטיחים, וכמובן גם מקיימים, פינוי מסודר של הגזם ושל כל חלקי העץ אחרי כל כריתת עץ פיקוס, כך שאתם תקבלו את השטח נקי לחלוטין, ללא כל טרחה.

שירות 24/7 וביטוח נזקים עד 2 מיליון ש”ח

בנוסף לניסיון העשיר ולמקצועיות הרבה, אנחנו מתחייבים לזמינות מירבית 24/7 ולשירות מהיר במיוחד. גם אם אתם זקוקים לפתרון מהיר, נספק לכם אותו וכמובן שהמהירות לא תבוא על חשבון הזהירות והבטיחות.

כמו כן, יש לנו ביטוח שמכסה נזקים בגובה עד 2 מיליון ש”ח בכל מצב שבו כריתת עץ פיקוס גורמת לבעיה כלשהי. כדאי לזכור שגם כריתת עץ שמבוצעת על-ידי אנשי מקצוע מיומנים מאוד ובשיא הזהירות עלולה לפגוע ברכוש, בעיקר עקב נסיבות שאינן בשליטתם, אבל בזכות הביטוח תוכלו להזמין כריתת עצי פיקוס בראש שקט באמת.