דף הבית >> כריתת עצים

כריתת עצים

כריתת עצים מקצועית עם ביטוח מקיף
*מומחים בכריתת עצים – 15 שנות ותק וניסיון!
*מצוידים בכל הביטוחים הנחוצים – עד 2 מיליון ש”ח, הביטוח המקיף      
 בשוק!
*מחירים מיוחדים.
*בעלי אישורי כריתה מקק”ל.
*שימוש בציוד מתקדם ובטיחותי.
*עבודה מקצועית, מהירה ונקייה.
*שירות מיוחד המותאם לכריתת עצים בבתים פרטיים וכן לכריתת עצי פיקוס.
הסיבות העיקריות לכריתת עצים
כריתת עצים היא הליך שנועד לסיים את חייו של עץ חולה, עץ המהווה מטרד לבעליו כתוצאה מלכלוך רב או מזיקים או עץ שחוסם דרכי גישה. כריתת עצים נועדה גם כדי למנוע אסונות העלולים להיגרם מקריסת העץ וענפיו הכבדים או לצורך שימוש בעץ לצרכים שונים.

חברת גאיה מבצעת כריתת עצים במרכז ובצפון הארץ אך ורק בהתאם לחוק – לאחר קבלת האישורים הנדרשים מהרשויות המתאימות. אנו מבצעים גם גיזום עצים מכל סוג.
צוות מיומן ומנוסה
כריתת העצים מתבצעת על ידי הצוותים המיומנים של גאיה באופן מקצועי ומובנה, על מנת למנוע נזקי גוף ונזקים סביבתיים ברכוש – כל זאת תוך הקפדה על הוראות הבטיחות המחמירות ביותר. לשם כך, המומחים שלנו נעזרים במנופים אשר מאפשרים גישה לעצים הממוקמים מעל גגות, בסמוך לחלונות או בקרבה מסוכנת לכבלי חשמל. אין עץ שלא נוכל להגיע אליו.

זקוקים לשירותי כריתת עצים? לייעוץ ראשוני ללא תשלום ולהצעת מחיר חייגו עכשיו 050-6988707 או השאירו פרטיכם בתחתית העמוד!
גאיה כריתת עצים – לגינה מושלמת ושקט נפשי
כריתת עצים היא פעולה מורכבת שחשוב להפקיד בידיים מקצועיות באמת. כשאתם בוחרים בגאיה אתם נהנים לא “רק” מהמיומנות הגבוהה של הצוות שלנו, אלא מכל היתרונות המשמעותיים הבאים.

ניסיון של 15 שנים בכריתת עצים
לגאיה כריתת עצים ניסיון של יותר מ-15 שנים בתחום. בהתאם לכך, כל כורת עצים שעובד איתנו זוכה להכשרה יסודית ומקיפה, ואמון על כריתה מדויקת בדרך לגינה מושלמת ואפס סיכון.

ציוד מתקדם לעבודה בגובה
ציוד הסנפלינג המתקדם שברשותנו מאפשר לנו לבצע כריתת עצים מסוכנים וחולים מכל הסוגים, כולל אלה שמתנשאים לגובה רב. המיומנות הגבוהה בשימוש בציוד זה מבטיחה עבודה יעילה, כך שהיא תושלם תוך זמן קצר לשביעות רצונכם המלאה.

זמינות מלאה, 24 שעות ביממה
ישנם לא מעט מצבים שבהם השירות הוא לא רק חיוני, אלא גם דחוף, ובפרט כשמדובר על כריתת עצים מסוכנים שעלולים לגרום לנזקים חמורים אם לא יינתן להם מענה מהיר ומיידי. אנחנו זמינים עבורכם 24/7, גם בצפון וגם במרכז הארץ, ומספקים פתרונות לכל בעיה עוד לפני שהיא מחמירה.

הביטוח המקיף בתחום
גם כשמזמינים כורת עצים מיומן ומנוסה שעובד עם הציוד המתקדם ביותר, עדיין ישנו סיכון מזערי שתתרחש תקלה עקב נסיבות שלא בשליטתנו, וכתוצאה מכך ייגרם נזק. כדי שתוכלו להתנהל בשקט נפשי מלא, מתוך ידיעה ודאית שלא תידרשו לשלם מעבר לעלות הכריתה עצמה, יש לנו ביטוח שמכסה נזקים מכל הסוגים בכל סכום עד 2 מיליון ש”ח (כלומר כיסוי מלא).

עבודה מהירה ונקייה
גאיה כריתת עצים מבטיחה, ומקיימת, עבודה מהירה ונקייה. אנחנו נעביר את העץ הכרות ממקומו למקום מתאים על-פי כל התקנות העדכניות וננקה את כל הגזם והלכלוך שנוצרו במהלך הכריתה – כך שלכם לא תהיה שום טרחה.

את פעולת כריתת העץ אנו משלימים גם בכרסום השורשים שלו, כך שלא יישאר באדמה שום חלק ממנו שיכול להוביל לנפילות ופציעות.

השירות מתאים לבעלי גינות פרטיות (שמחויבים אף הם ברוב המקרים באישור לצורך הכריתה, שגם בו אנו מטפלים בעבורכם) וכשנדרשת כריתת עצים במרחב הציבורי.

עדיין מתלבטים? השאירו פרטים בטופס ונשים סוף להתלבטות שלכם