דף הבית >> עמוד הבית >> מידע נוסף >> כריתת עצים מחיר

כריתת עצים מחיר

כידוע, ביצוע של כריתת עצים יש לעשות במסגרת החוק בישראל. בשוק הפרטי יהיו רבים שיצטרכו לא פעם להזמין שירות של כריתת עצים ואף לשלם בעבור שירותים נלווים הנוגעים לכריתת העץ. עבור לקוחות הצורכים לא פעם שירות של כריתת עצים יש וחשוב שיכירו העלויות בכל הנוגע לשירות זה. 
מחיר כריתת עצים כאמור משתנה וזאת למול התנאים הסביבתיים הרבים שיש לקחת בחשבון. 

כריתת עצים מחיר – מספר ימי עבודה

גורם בולט בקביעת המחיר לכריתת עצים הוא מספר ימי העבודה הנדרשים לכך. לא פעם מדובר על פרויקט כריתה רחב היקף הכולל בתוכו מספר רב של עצים בשטח רחב ותחת תנאים משתנים כשהערכה מוקדמת של העבודה מביאה למסקנה שיהיה מדובר במספר ימים כשלכל יום עבודה מהווה בסיס לתשלום. 
כריתת עצים מחיר – מספר העובדים והצוותים

פעולת כריתת העצים הינה פעולה המצריכה אופן עבודה זהיר הדורש כמובן לעבוד תחת נהלי בטיחות מחמירים. במסגרת אותם נהלי בטיחות ברוב המקרים יידרשו מספר אנשים על מנת לבצע כריתת עץ בזהירות הנדרשת. בעת הצעת מחיר לפרויקט של כריתת עצים לכמות הצוותים והאנשים הנדרשים יש משמעות בקביעת המחיר. לא פעם יעדיפו לקוחות מספר רחב יותר של עובדים וזאת על מנת לצמצם את מספר ימי העבודה הנדרשים לפרויקט הכריתה. 

כריתת עצים מחיר – הוספה של כלים ייעודיים

גורם נוסף הקובע את המחיר לשירות של כריתת עצים נוגע לשימוש בכלים כבדים בעבור כריתת עצים. במקרים בהם מדובר בעצים רחבים וגבוהים יידרשו רכבים כבדים לפינוי ומנופים על מנת לבצע את פעילות הכריתה כראוי. תוספת של כלים ייעודיים לפרויקט הכריתה יש ותביא להוצאות רבות יותר למול כך שכלים אלו מופעלים על ידי נהגים ומפעילים ובכך מגדילים גם את צוות העובדים. לא פעם, כשמדובר בפרויקט של מספר ימים יש צורך להשאיר הכלים בשטח הכריתה ואף לשלם עבור מאבטח בשעות הלילה שישמור במקום עד להגעת צוותי העבודה בבוקר. 


כריתת עצים מחיר –טיפול ופינוי גזם

פרויקט של כריתת עצים טומן בחובו התמודדות עם גזם רב. בן אם מדובר בעלים, ענפים ושורשים יש צורך כמובן באיסוף הגזם כמו שצריך ופינויו. בעת הצעת מחיר בעבור פרויקט כריתת עצים יש ותצטרכו לשלם גם על איסוף הגזם במהלך העבודה ופינויו. קיימת חשיבות רבה על איסוף הגזם באופן שוטף באתר הכריתה זאת על מנת שלא יפריע למהלך העבודה ולא יחסום דרכים. פעמים רבות חלק מהגזם יש ויוכל לשמש אחרים אשר יסכימו לפנות אותו בעצמם ובכך ניתן יהיה לחסוך בעלויות פינוי וטיפול הגזם. 

כריתת עצים מחיר – עקירת שורשים
היכולת של עץ להשתקע עם השנים באדמה כראוי ולמצוא לעצמו מים על מנת להתקיים גם באזורים יבשים היא בזכות השורשים הגדלים באדמה. לא פעם ניתן להבחין בשורשים עבים הבולטים אף מחוף לאדמה ומהווים בסיס חזק ויציב לעץ. פעמים רבות במסגרת כריתת עצים נרצה כמובן לטפל בשורשים עצמם. עקירת השורשים מהאדמה של עצים ותיקים וחזקים מהווה היבט נוסף עליו נדרש מחיר בנפרד וברוב המקרים כריתת העצים תכלול בתוכה גם את הרצון לעקירת השורשים זאת על מנת למנוע גדילת העץ מחדש במקום וכמובן כשנרצה ליישר הקרקע. 
גאיה כריתת עצים מהירה  - שירות מקצועי {במחירים מעולים‏}כריתת_עצים/גיזום_עצים‏
כריתת עצים, גיזום עצים, העתקת עצים ועקירת עצים כולל כרסום שורשים - התקשרו עכשיו!
עקירה · כריתה · כרסום · גיזום · העתקה
התקשרו עכשיו!

טלפון 052-3937222 סיגלית