דף הבית >> כריתת עצים מורכבת

כריתת עצים מורכבת

בית

כריתת עצים מורכבת כיצד מטפלים בבעיה?

ראשית יש להזמין מומחה שיעריך את מצב העץ האם הוא חולה ומה מצב החוזק שלו והאם הוא עשוי לקרוס ולאן יקרוס לדוגמא אם הוא יקרוס ויפול בשטח של השכנים, אנו עשויים להיות חשופים לתביעות בסכומים לא מבוטלים וחלילה אם יש פגיעה בנפש יתכן שנתבע על רשלנות שפה זה כבר השטח הפלילי. עוד היבט של מצבו של העץ אם זה עץ דקל ומתחתיו נמצאת פינת ישיבה יתכן שהיושבים מסתכנים בפציעה וחבלה ברמה מסוכנת מאות כי לעת דקל יש כפות והן בקצה מחודדות
ובזמן נפילה הן חלילה יכולות לגרום לחבלה משמעותית ואף למוות
לאחר שמומחה בדק את המצב והעריך ונתן המלצה שסביר להניח לכרות את העץ, אז יש להזמין כורת עצים מקצועי עם תעודות ובטוח שיטפל במצב ובנוסף יעקור את שורשי הגזע על ידי כרסון השורשים והגדמים.

כריתת עצים מורכבת וכריתת עצים בכלל

כיום בישראל צריך אישור מקרן הקיימת לישראל אפילו שמדובר בשטח פרטי ובגינה פרטית.
ישנה חשיבות מכרעת לעץ במערכת האקולוגית, הם סופחים גז דו פחמני ומשחררים חמצן.
אי לכך בעצת המומחים הרשויות מקפידות להגן על העצים ויש גם עצים שהם מוגנים ועוד סיבות שונות

כריתת עצים מורכבת, אתגר עצום למקצוענים

לעיתים כששותלים עץ, בחוויה הנעימה של הקמת גינה יש גם מקום של טעויות שאחרי מס' שנים, הטעות מתבררת כטעות שעלולה לגרום לפגיע ברכוש בנפש.
צריכים לדעת ששתיל ששותלים בגובה של 30" יהפוך לעץ אימתני בגובה של 14 מ' ברדיוס מאוד גדול.
כריתת עצים מורכבת, עץ גבוה הצמוד למבנה מגורים.
הדוגמה הזו, זו דוגמא אופנית לכריתת עצים מורכבת, עץ הצמוד לבית מגורים הענפים שלו פוגעים במבנה הבית, הרוח מנשבת והענפי חורטים בצבע והטיח של הבית במיוחד דקלים. בסערות חורפיות העץ עשוי לקרוס על הבית וחלילה לגרום לפגיעה ברכוש ונפש. 
הצות של גאיה, מיומן מאוד ומתמחה בכריתות וגיזום עצים, עקירה וכרסום שורשים ברמה המורכבת. העבודה מתבצעת במקצועיות עם יחס מכבד ומקצועי ללקוחות.