דף הבית >> כריתת עצים בפתח תיקווה

כריתת עצים בפתח תיקוה עם ביטוח מקיף

*מומחים בכריתת עצים – 15 שנות ותק וניסיון!
*מצוידים בכל הביטוחים הנחוצים – עד 2 מיליון ש”ח, הביטוח המקיף      
 בשוק!
*מחירים מיוחדים.
*בעלי אישורי כריתה מקק”ל.
*שימוש בציוד מתקדם ובטיחותי.
*עבודה מקצועית, מהירה ונקייה.
*שירות מיוחד המותאם לכריתת עצים בבתים פרטיים וכן לכריתת עצי פיקוס.
"כריתת כל סוגי הדקלים / דקל וושינגטון המיתנשא לגובה רב ועוד.
"נקוי דקלים בגובה / גיזום ענפי דקל יבשים
"פינוי גזם לאחר כריתת עצים.
"כרסום גדם העץ כולל השורשים לאחר כריתת העץ.
צוות גאיה מבצע כריתת עצים במרכז בדגש על כריתת עצים בראשון לציון


כריתת עצים בפתח תיקווה / כריתת עצים בבית פרטי
כריתת עצים בבית פרטי זו משימה שדורשת סבלנות רבה, צוות גאיה יסביר לכם בסבלנות מה התהליך ומה נכון לעשות ואיך לבצע כריתת עצים בבית הפרטי שלכם. ידריך אותכם בקבלת אישור כריתת עצים מהרשות המקומית. כמו כן תהליך כריתת העצים בבית פרטי שלכם בפתח תיקווה יביוצע בצורה בטוחה ומקצועית עם פיניש של כרסום גדם הגזע והשארת השטח נקי ומסודר


כריתת עצים בפתח תיקוה / הסיבות העיקריות לכריתת עצים

כריתת עצים היא הליך שנועד לסיים את חייו של עץ חולה, עץ המהווה מטרד לבעליו כתוצאה מלכלוך רב או מזיקים או עץ שחוסם דרכי גישה. כריתת עצים נועדה גם כדי למנוע אסונות העלולים להיגרם מקריסת העץ וענפיו הכבדים או לצורך שימוש בעץ לצרכים שונים.

חברת גאיה מבצעת כריתת עצים במרכז ובצפון הארץ אך ורק בהתאם לחוק – לאחר קבלת האישורים הנדרשים מהרשויות המתאימות. אנו מבצעים גם גיזום עצים מכל סוג.

כרתת עצים בפתח תיקווה עם צוות מיומן ומנוסה
כריתת העצים מתבצעת על ידי הצוותים המיומנים של גאיה באופן מקצועי ומובנה, על מנת למנוע נזקי גוף ונזקים סביבתיים ברכוש – כל זאת תוך הקפדה על הוראות הבטיחות המחמירות ביותר. לשם כך, המומחים שלנו נעזרים במנופים אשר מאפשרים גישה לעצים הממוקמים מעל גגות, בסמוך לחלונות או בקרבה מסוכנת לכבלי חשמל. אין עץ שלא נוכל להגיע אליו.

כריתת עצים בפתח תיקווה / שיחת יעוץ חינם

זקוקים לשירותי כריתת עצים? לייעוץ ראשוני ללא תשלום ולהצעת מחיר חייגו עכשיו 050-6988707 או השאירו פרטיכם בתחתית העמוד!
גאיה כריתת עצים – לגינה מושלמת ושקט נפשי
כריתת עצים היא פעולה מורכבת שחשוב להפקיד בידיים מקצועיות באמת. כשאתם בוחרים בגאיה אתם נהנים לא “רק” מהמיומנות הגבוהה של הצוות שלנו, אלא מכל היתרונות המשמעותיים הבאים.

כריתת עצים בפתח תיקווה עם ניסיון של 15 שנים בכריתת עצים

לגאיה כריתת עצים ניסיון של יותר מ-15 שנים בתחום. בהתאם לכך, כל כורת עצים שעובד איתנו זוכה להכשרה יסודית ומקיפה, ואמון על כריתה מדויקת בדרך לגינה מושלמת ואפס סיכון.

ציוד מתקדם לעבודה בגובה
ציוד הסנפלינג המתקדם שברשותנו מאפשר לנו לבצע כריתת עצים מסוכנים וחולים מכל הסוגים, כולל אלה שמתנשאים לגובה רב. המיומנות הגבוהה בשימוש בציוד זה מבטיחה עבודה יעילה, כך שהיא תושלם תוך זמן קצר לשביעות רצונכם המלאה.

כריתת עצים בפתח תיקוה זמינות מלאה, 24 שעות ביממה

ישנם לא מעט מצבים שבהם השירות הוא לא רק חיוני, אלא גם דחוף, ובפרט כשמדובר על כריתת עצים מסוכנים שעלולים לגרום לנזקים חמורים אם לא יינתן להם מענה מהיר ומיידי. אנחנו זמינים עבורכם 24/7, גם בצפון וגם במרכז הארץ, ומספקים פתרונות לכל בעיה עוד לפני שהיא מחמירה.


כריתת עצים בפתח תיקווה עם הביטוח המקיף בתחום

גם כשמזמינים כורת עצים מיומן ומנוסה שעובד עם הציוד המתקדם ביותר, עדיין ישנו סיכון מזערי שתתרחש תקלה עקב נסיבות שלא בשליטתנו, וכתוצאה מכך ייגרם נזק. כדי שתוכלו להתנהל בשקט נפשי מלא, מתוך ידיעה ודאית שלא תידרשו לשלם מעבר לעלות הכריתה עצמה, יש לנו ביטוח שמכסה נזקים מכל הסוגים בכל סכום עד 2 מיליון ש”ח (כלומר כיסוי מלא).

 

כריתת עצים בפתח תיקווה עם עבודה מהירה ונקייה

גאיה כריתת עצים מבטיחה, ומקיימת, עבודה מהירה ונקייה. אנחנו נעביר את העץ הכרות ממקומו למקום מתאים על-פי כל התקנות העדכניות וננקה את כל הגזם והלכלוך שנוצרו במהלך הכריתה – כך שלכם לא תהיה שום טרחה.

את פעולת כריתת העץ אנו משלימים גם בכרסום השורשים שלו, כך שלא יישאר באדמה שום חלק ממנו שיכול להוביל לנפילות ופציעות.

השירות מתאים לבעלי גינות פרטיות (שמחויבים אף הם ברוב המקרים באישור לצורך הכריתה, שגם בו אנו מטפלים בעבורכם) וכשנדרשת כריתת עצים במרחב הציבורי.

עדיין מתלבטים? השאירו פרטים בטופס ונשים סוף להתלבטות שלכם
כריתת עצים בפתח תיקווה