כריתת עצים בסביון

כריתת עצים בסביון במקרי סכנה לציבור


עצים יכולים להגיע לכדי משקל כולל של מאות אף אלפי קילוגרמים, מה שאומר שעצים מסוימים עשויים לגרום לפציעות קשות (חלקן קטלניות) ופגיעות ברכוש במידה ואחד או יותר מענפיהם יתנתקו ויפלו מטה (בשל תנאי מזג אוויר קשים למשל). לאור זאת הצורך בהזמנת שירותי כריתת עצים בסביון הינו ברור למדי, שכן מדובר בעיר גדולה וצפופה שבה אין לתת לעצים לגדול בצורה פראית ובלתי מבוקרת. הכריתה מתבקשת גם כאשר עץ "מארח" מזיקים סביבתיים כגון עטלפים ועכברים וכריתתו למעשה צפויה להרחיק את המזיקים. 

כריתת עצים בסביון במקרה של חדירת שורשים לביוב

כריתת עצים בבית פרטי בסביון
לא רק חיתולים ומגבונים יכולים לגרום לסתימות ביוב. למעשה, הסתימות הקשות יותר הן אלו שנגרמות בצנרת הביוב הראשית של המבנה (בחצר למשל) וזאת בעקבות חדירת שורשים לצינורות. מקור השורשים עשוי להגיע מעצים קרובים ואף כאלו הרחוקים עשרות מטרים משם. הכריתה מתבקשת מבחינה זו כאשר הצפות ביוב חוזרות ונשנות נגרמות בגלל נוכחותו או נוכחותם של עצים ויש להוציאם ממקומם למען הימנעות מהתופעה המצחינה.

עצים שגורמים לנזקי רכוש

ישנם עצים שבעבר לא הפריעו לאיש אך במהלך הזמן החלו לגרום למטרד חמור שפוגע ברכוש. למשל, כריתת עצים בסביון עשויה להתבקש ע"י בעלי בתים פרטיים שעץ הדקל שלהם צומח לכיוון גג הרעפים ומפעיל עליו לחץ מתון עד לסכנת שבירה ונזק. ישנם עצים שאף יוצרים לחץ על עמודי המבנה ומסוגלים להסיט אותם ממקומם.

כריתת עצים בסביון – גם למטרות אסתטיקה

לעיתים רבות נוכחותם של עצים גורמת למפגע אסתטי שאינו רצוי כגון הסתרת קרני השמש מעל גינת נוי, הסתרת הנוף הנשקף מהחלונות כאשר העצים גדלים גבוה מדי וכו'. הדבר מראה כי עצים אינם תמיד גורמים לשיפור המראה של האזור בו הם נמצאים אלא אף עלולים לפגוע בו. במקרים כאלו יש להזמין קבלן כריתה וגיזום ולבחון את ההיתכנות של כריתת העץ.

חשוב מאוד לציין כי כריתה של כל עץ מעל 2 מטרים והיקף גזע של מעל 10 ס"מ מחייבת את קבלת כל האישורים המתאימים מהרשויות. כל קבלן שתבחרו לביצוע עבודות כריתת עצים בסביון אמור לדאוג לאישורים אלו באופן מיידי וללא עיכובים.


 

כריתת עצים בסביון – מתי חשוב לכרות עצים ברחבי העיר?

תושבי סביון נהנים ממחיה בעיר מודרנית עם שכונות צעירות וותיקות גם יחד תוך שמירה על סביבה ירוקה מלאת עצים ברחובות, בגינות הציבוריות והפרטיות גם יחד. אלא, שלעיתים רבות אותם עצים יוצרים בעייתיות בהישארותם במקומם עד לממצב בו כריתה הינה אופציה שלא ניתן להימנע ממנה. מתי חשוב להזמין שירותי כריתת עצים בסביון וסביבתה? להלן סקירת הסיבות המרכזיו,
כריתת עצים בסביון
כדאי לדעת / צוות גאיה כריתה וגיזום עצים מבצע עבודות כריתה וגיזום בפרישה ארצית, בדגש על המרכז, בדגש על כריתת עצים בראשון לציון  ועוד