דף הבית >> עמוד הבית >> כריתת עצים בכוכב יאיר

כריתת עצים בכוכב יאיר – חשיבות הגורם המבצע

כוכב יאיר הוא ישוב שממקום באזור השרון וידוע בשטחיו הירוקים בסביבה שקטה ונעימה. בישוב זה כמו בכל יישוב אחר באזור מושם דגש רב על פיתוח שטחים ירוקים ונטיעת עצים לרווחת התושבים ואיכות הסביבה,

אך לעיתים עולה הצורך גם בביצוע הפעולה ההפוכה והוא כריתה של העצים במקרים של סכנה בטיחותית או הצורך בהרחקת עץ שסובל ממזיקים מדבקים. כריתת עצים בכוכב יאיר (כמו בכל מקום אחר בארץ) זוהי משימה שחייבת להיות מבוצעת אך ורק ע"י גורם שמורשה לכך, ובשורות הקרובות נבין מדוע זה כל כך חשוב ומהם דגשי הביצוע.
טלפון 052-3937222 סיגלית
דוא"ל:  sigalitah@gmail.com

כריתת עצים בכוכב יאיר – עבודה בטוחה ויעילה

לעומת הזמנת שירותים אחרים, במקרה של כריתת עצים בכוכב יאיר התקשרות עם "חאפרים" למיניהם עשויה להסתכם באסונות כבדים ובתביעות כספיות אדירות במידה והתרחשה תאונה באיזור השטח שלכם. י

ש לקחת בחשבון כי עצים בוגרים עשויים להגיע לכדי משקל של טונות רבים כאשר גם הגזעים המנוסרים משקלם רב ונפילתם עשויה לגרום לנזקים קשים לגוף ולרכוש. על מנת לבצע את המשימה בצורה בטוחה ויעילה, על החברה המבצעת להכין את השטח בצורה הטובה ביותר למניעת תאונות. יש לסמן את אזור העבודה המדוייק, להרחיק את האנשים מראש, ליצור טווחי ביטחון ולהגיע עם כל הכלים הנדרשים למתחם דוגמת מנוף, ציוד בטיחות לעובדים וכלי עבודה מתקדמים. 

וזכרו - כריתת עצים בכוכב יאיר מחייבת את קבלת האישורים המתאימים גם אם מדובר בגינה פרטית! החוק תקף לכל עץ שהוא ולכן התקשרות עם חברה קבלנית בצורה מוסדרת הינה בגדר חובה ולא המלצה בלבד.

כריתת עצים בכוכב יאיר

כריתת עצים בכוכב יאיר