דף הבית >> עמוד הבית >> כריתת עצים ביבנה

כריתת עצים ביבנה – באילו מקרים?

הסיבות לביצוע כריתת עצים ביבנה ובכלל הינן מגוונות למדי. הסיבה הראשונה היא גם החשובה ביותר והיא קשורה לבעיות הבטיחות שמהווים עצים שמועדים לפורענות. כאשר העץ זקן, כבד מדי או כזה שסובל מטפילים שפגעו בו, הענפים עשויים להתנתק ממנו וליפול מטה בעוצמה, לגרום לפציעות קשות ולנזקים ברכוש. ישנן סיבות נוספות שבעקבותיהן הכריתה הינה חובה :
•    חדירת שורשים למערכת הביוב – ובעקבותיה חסימה של הצינורות וגרימת הצפות ביוב קשות.
•    פגיעה אסתטית – העץ לא שולב בצורה המיטבית, אינו מותאם לנוף הסביבתי וגורם להפרעה אסתטית, מסתיר את שדה הראייה ומונע את חדירת השמש.
•    מחלות – עצים עשויים להינזק קשות ע"י טפילים שמסוגלים להדביק עצים אחרים (למשל, מחלות של עץ הדקל). כריתת עצים ביבנה עשויה להידרש בהקשר זה כאשר מעוניינים להימנע מסיכויי ההדבקה הללו כשמתגלה עץ חולה.

במקרים אחרים יידרש הצורך בכריתת עצים כאשר הם מהווים סכנה בטיחותית בדרך עקיפה. כך למשל מנהל בית ספר עשוי ליזום את כריתתו של עץ זה או אחר כאשר ילדים נוטים לטפס עליו ומסתכנים בנפילות ממנו.


כריתת עצים ביבנה- דגשי בחירת הקבלן

כאשר מעוניינים הזמין שירותי כריתת עצים ביבנה יש להתקשר עם קבלן גיזום וכריתה מקצועי על מנת שיחליט האם אכן מדובר בצורך מהותי בביצוע הכריתה או שניתן להסתפק בגיזום בלבד. חשוב מאוד לשים לב לפרטים הבאים כאשר מתקשרים עם הקבלן שמעניין אתכם :
•    אישור עבודה בגובה – כריתת עצים ברוב המקרים מחייבת טיפול בעץ ראשית כל בחלקו העליון ולשם כך נדרש אישור עבודה בגובה.
•    תעודת הסמכה – לכורתים מקצועיים צריכה להיות תעודה ממשרד החקלאות שמתירה להם לבצע עבודות גיזום וכריתת עצים.
•    ציוד מקצועי – שאלו האם לקבלן יש את כל הציוד הרלבנטי לביצוע הפרויקט ובמיוחד מנופים וכלי פינוי של הפסולת והגזעים (שאלו האם המחיר כולל את עלויות הפינוי).
•    התחייבות – להשארת שטח נקי מלכלוך ופסולת לפי החוק.

וודאו כי לאותה חברה שאמורה לבצע עבורכם כריתת עצים ביבנה ניסיון רב בפרויקטים מגוונים, וע"י שילוב של כל הנאמר לעיל תבטיחו לעצמכם עבודה מקצועית ללא תקלות ותוך זמן קצר ביותר.


כריתת עצים וגיזום

כריתת עצים ביבנה

כריתת עצים ביבנה – למה חשוב לשים לב?

תושבי יבנה והסביבה חיים בסביבה עירונית בה עצים מכל הסוגים ניטעו באופן פרטי או ע"י גופים ציבוריים לשיפור חזות העיר. לעיתים רבות העץ או העצים מהווים הפרעה, מטרד או מפגע בטיחותי לכל עניין ודבר. כאשר זהו המצב יש לכרות אותם באופן מסודר. בשורות הקרובות נלמד מעט יותר למה חשוב לשים לב כאשר מעוניינים ליזום
כריתת עצים ביבנה על מנת להשיג את התוצאות המצופות כריתת עצים וגיזום זה למקצוענים.
גאיה מבצעים גם כריתת עצים בראשון לציון ובאזור הקרוב