כריתת עצים בגבעתיים


כמו בכל עיר אחרת בישראל, גם בגבעתיים ניתן למצוא עצים רבים שמקשטים את המרחב הציבורי, כמו גם את גינות הבתים הפרטיים. משמעות הדבר היא שגם הצורך בהזמנת שירותי כריתה עולה מפעם לפעם (כאשר מעוניינים לכרות עץ חולה או זקן מידי שעשוי לקרוס, לבצע שינויים בגינה ולפני פרוייקטים שונים של בנייה כשצריך ליישר את השטח). אם גם אתם מחפשים חברת כריתת עצים בגבעתיים, הגעתם למקום הנכון. בשורות הקרובות תקבלו את כל הדגשים להתקשרות עם חברה שכזאת.

כריתת עצים בגבעתיים – לא מתחילים לכרות ככה סתם

ראשית כל חשוב לציין כי כריתת עצים הינה פעולה שכפופה לחוקי המדינה, שקובעים כי כל העצים שייכים למדינה ואין לכרות עץ מבלי לקבל אישור על כך. כל חברת כריתת עצים בגבעתיים אמורה להבין את חשיבות העניין, ובהתאם לזאת להציע לכם לטפל בכל נושא האישורים והבירוקרטיה בעצמה, ולחסוך עבורכם זמן והתרוצצויות.

כריתת עצים מבצעים – רק עם עובדים מוסמכים

בבואכם להתקשר עם חברת כריתת עצים בגבעתיים, עליכם גם לוודא כי כל עובדיה הם מומחים בתחומם. ההתמחות הרלבנטית היא הצגת תעודה רשמית ממשרד החקלאות על כך שמדובר באנשי מקצוע שהם גננים מקצועיים (סוג 1, 2 או 3) או לחלופין, בעלי תעודת גוזם מומחה. כמו כן עליכם לברר מראש שעובדי החברה מחזיקים באישור לעבוד בגובה (לא כל אחד רשאי), במידה והעץ שברצונכם לכרות גדול, גבוה ומחייב זאת. 

מדוע הדבר כל כך חשוב? מאחר וכריתת עצים שתתבצע ע"י עובדים שאינם מקצועיים דיו עשויה להסתיים בתוצאות לא נעימות בעליל, עם לכלוך רב, פגיעה בסביבה ובמקרים מצערים יותר גם בפגיעות גוף של העובדים, פגיעות בעוברים ושבים וברכוש מפאת תכנון כריתה לקוי. 

כריתת עצים בגבעתיים – של כל סוגי העצים

כל עץ מחייב נקיטת טקטיקה מעט שונה בעת הכריתה שלו וכמו כן, הדבר תלוי בפני השטח, המרחק ממבנים ותנאי הנגישות. חברת כריתת עצים בגבעתיים שדוגלת במקצועיות תהיה מודעת לכך, ועל כן תמיד תדאג לשלוח נציג מטעמה שיבדוק מראש את העץ המיועד לכריתה ואת תנאי השטח. רק לאחר תהליך האפיון היא תשלח את עובדיה מצוידים בכל הציוד הנדרש למשימה, לרבות סלים ובימות הרמה, טרקטורים, ציוד עבודה בגובה, חבלי, רשתות  ועוד. 
ובסופו של דבר – הקפדה על עבודה נקייה
כריתת עצים יוצרת פסולת רבה של נסורת, עלים, ענפים וחלקי גזע. על כן, בבואכם להתקשר עם חברת כריתת עצים כלשהי, עליכם לברר מראש שמנהלי החברה מבינים שעליהם להשאיר את פני השטח נקיים וללא פסולת כלשהי בסיום העבודה. חברת כריתת עצים בגבעתיים בעלת מוניטין, תמיד תציע לכם לסלק בעצמה את הפסולת באמצעות משאיות אל אתרים המיועדים לכך, כך שאתם תזכו בראש שקט ותימנעו ממריבות עם שכנים ותשלום קנסות כבדים לרשויות החוק. 

לא לשכוח לאחר כריתת העץ יש לבצע כרסום עצים. זו פעולה שנועדה לנתק את הגדם שנשאר ולהוציאו.
עושים זאת מ 2 טעמים, האחד כי הגדם שנישאר מגזע העץ בולט ומפריע ואף מהווה מפגע בטיחותי, והשני ישנם עצים שאם לא מנתקים את השורשים מהעץ העץ יצמח מחדש.
כריתת עצים בגבעתיים