דף הבית >> כריתת עצים >> כריתת עצים בבית פרטי

כריתת עצים בבית פרטי

כריתת עץ בשטח פרטי עם ביטוח מקיף

כריתת עצים בבית פרטי או בשטח פרטי - היא פעולה שניתן לבצע רק לאחר קבלת אישור מתאים ובעיקר חובה להקפיד על מקצועיות גבוהה. ל”גאיה כריתת עצים” ניסיון עשיר בעבודה בכל סביבה שהיא ועם כל סוגי העצים.

למה אסור להתפשר על ניסיון כשכורתים עצים בבית פרטי?

כריתת עץ בחצר פרטית היא פעולה שמחייבת מיומנות גבוהה מאוד, וכדי להגיע לרמת מיומנות כזו נדרש ניסיון עשיר. רק היכרות אמיתית עם השטח ועם המאפיינים הייחודיים לכל סוג עץ מובילה לכריתה מדויקת ובטוחה, ולכן אסור להתפשר על מרכיב הניסיון.

אנחנו ב”גאיה” מספקים את השירות של כריתת עצים בבית פרטי (וגם במקומות אחרים, כמובן) כבר יותר מ-15 שנים, ובהתאם יכולים להבטיח לכם, וגם לקיים, את השלמת המלאכה באופן אופטימלי.
זמינות 24/7 ושירות מהיר
דגש חשוב נוסף בכל מקרה שבו נדרש השירות של כריתת עץ בשטח פרטי הוא הזמינות והמהירות. חשוב לזכור שישנם מצבים שמצריכים פעולה מידית וזאת כדי למנוע סכנה לבני אדם או לרכוש – אנחנו זמינים עבורכם 24/7 ומתחייבים לשירות מהיר, כשהמהירות כמובן לא באה על חשבון המקצועיות והיסודיות בביצוע כריתת העץ או עקירתו המוחלטת.

התרשמו מעבודות כריתת עצים שביצענו בבתים פרטיים:

ציוד מתקדם לכריתת עץ בשטח פרטי
כריתת עצים בבית פרטי מבוצעת באמצעות ציוד ייעודי. ל”גאיה” ישנם כלים מתקדמים במיוחד שמאפשרים לכרות כל עץ במקסימום יעילות וברמת בטיחות מירבית, ללא פשרות. בנוסף, ברשותנו ציוד סנפלינג איכותי שמאפשר לעבוד בכל גובה, הן במסגרת גיזום עצים והן כהכנה לקראת כריתת עץ.

עבודה נקייה ומסודרת
אחרי כריתת עץ בשטח פרטי חשוב מאוד לנקות את החצר ואת הסביבה, כדי שאתם תוכלו ליהנות מאסתטיקה מושלמת – הלקוחות הרבים והמרוצים שלנו לאורך השנים הם ההוכחה הטובה ביותר לחשיבות שאנחנו מייחסים לפינוי המסודר של העץ שנכרת ולניקוי כל הגזם והפסולת.

השקט הנפשי שלכם – ביטוח מקיף
כריתת עץ בשטח פרטי כרוכה תמיד במתח מסוים. חשוב לזכור שגם כשהפעולה מבוצעת על-ידי אנשי מקצוע עתירי ניסיון ואחראיים, עדיין ישנן נסיבות שאינן בשליטתנו וכתוצאה מכך עלול להיגרם נזק מסוים לרכוש. על-מנת לספק לכם שקט נפשי מרבי אנחנו מבוטחים – הביטוח מכסה כל סוג של נזק בכל סוג של כריתת עץ בחצר פרטית, עד לסכום של 2 מיליון ש”ח.

מה עוד חשוב לדעת על כריתת עצים בבית פרטי?

כאמור, גם כריתת עצים בבית פרטי מחייבת קבלת אישור של פקיד היערות. כמובן שגם החברה שמבצעת בפועל את הסרת העץ חייבת להיות בעלת כל האישורים הנדרשים. באופן עקרוני, כריתת עץ היא תמיד האופציה האחרונה, ופעולה זו מבוצעת רק כשאין ברירה (אם ניתן להעתיק את העץ, נספק עבורכם גם שירות זה).

המקרים שבהם מבוצעת כריתה הם כשהעץ מסכן מבנים סמוכים, כשהוא מהווה מטרד של ממש לסביבה, לקראת פרויקט בנייה חדש וכשהעץ חולה ואי אפשר להציל אותו.

אם הגעתם עד כאן, אז כנראה שאתה צריכים את עזרתנו. השאירו פרטים בטופס וניצור עמכם קשר בהקדם.