דף הבית >> כריתת עצים באזור המרכז

כריתת עצים באזור גוש דן

כריתת עצים באזור גוש דן שהוא אזור אורבני ביסודו ובמגוון סוגים שונים של אילנות ועצים וסוגים שונים של ריאות ירוקות, גינות, עצים ברחובות, בתים פרטיים ועיצובי נוי בכרך עפ' מתכננים שונים וחוקים שונים לכל רשות שיפוטית ועירייה.
עובדות אלו מחיבות מקצועיות ממדרגה ראשונה ויכולת הסתגלות לתנאים שהם מורכבים מראש.
בתחום כריתת עצים בגוש דן.

כריתת עצים באזור גוש דן / בתל אביב באזור דיזינגוף

לדוגמא אם ישנו צורך לכרות עץ גדול בגינה פנימית של בלוק באזור דיזינגוף בתל אביב, אז זה מבצע.
מדוע כל כריתת עצים בתל אביב בניין משותף באזור דיזינגוף הוא מבצע? כי כל כניסה של מנוף לרחובות הצרים של תל אביב באזור דיזינגוף מחייב חסימה של הכביש למשך שעה ואולי יותר וזה דבר שמחייב תיאום מוניציפלי.

כריתת עצים באזור גוש דן / כריתת עצים בשכונות צפופות

ככל שהשכונה יותר צפופה וותיקה כך ישנם יותר ויותר אתגרים לדוגמא עצי הפיקוס גדלו לממדים ענקיים וכריתתם מחיבת תכנון לוגיסטי אירגוני מקצועי מוקפד ומדויק שלוקח בחשבון את נושא הבטיחות בראש ובראשונה
לעיתים העצים נמצאים בחצר הפנימית מאחור ומאחור צמוד שכן כך שאין אפשרות להביא מנוף עם סל שהחוטב וכורת העץ יוכל להשתמש בו הוא חייב לעשות זאת באמצאות טיפוס סנפלינג כלומר כריתת עצים בגובה דבר שמעטים מאוד מבעלי המקצוע בענף גיזום וכריתת העצים יכולים לעשות

כריתת עצים באזור גוש דן / גאיה המקצוענים בתחום כריתת עצים
 

כריתת עצים מקצועית עם ביטוח מקיף
*מומחים בכריתת עצים – 15 שנות ותק וניסיון!
*מצוידים בכל הביטוחים הנחוצים – עד 2 מיליון ש”ח, הביטוח המקיף      
 בשוק!
*מחירים מיוחדים.
*בעלי אישורי כריתה מקק”ל.
*שימוש בציוד מתקדם ובטיחותי.
*עבודה מקצועית, מהירה ונקייה.
*שירות מיוחד המותאם לכריתת עצים בבתים פרטיים וכן לכריתת עצי פיקוס.
הסיבות העיקריות לכריתת עצים
כריתת עצים היא הליך שנועד לסיים את חייו של עץ חולה, עץ המהווה מטרד לבעליו כתוצאה מלכלוך רב או מזיקים או עץ שחוסם דרכי גישה. כריתת עצים נועדה גם כדי למנוע אסונות העלולים להיגרם מקריסת העץ וענפיו הכבדים או לצורך שימוש בעץ לצרכים שונים.

גאיה מבצעים בין היתר עבודות גיזום וגם כריתת עצים בראשון לציון , אם אתם גרים בבית פרטי ורוצים לבצע כריתת עצים בבית פרטי אתם מוזמנים להתייעץ בשיחת חינם,


 
כריתת עצים באזור גוש דן / כריתת עצים עפ' חוק בלבד

חברת גאיה מבצעת כריתת עצים במרכז ובצפון הארץ אך ורק בהתאם לחוק – לאחר קבלת האישורים הנדרשים מהרשויות המתאימות. אנו מבצעים גם גיזום עצים מכל סוג.
צוות מיומן ומנוסה
כריתת העצים מתבצעת על ידי הצוותים המיומנים של גאיה באופן מקצועי ומובנה, על מנת למנוע נזקי גוף ונזקים סביבתיים ברכוש – כל זאת תוך הקפדה על הוראות הבטיחות המחמירות ביותר. לשם כך, המומחים שלנו נעזרים במנופים אשר מאפשרים גישה לעצים הממוקמים מעל גגות, בסמוך לחלונות או בקרבה מסוכנת לכבלי חשמל. אין עץ שלא נוכל להגיע אליו.

זקוקים לשירותי כריתת עצים? לייעוץ ראשוני ללא תשלום ולהצעת מחיר חייגו עכשיו 050-6988707 או השאירו פרטיכם בתחתית העמוד!
גאיה כריתת עצים – לגינה מושלמת ושקט נפשי
כריתת עצים היא פעולה מורכבת שחשוב להפקיד בידיים מקצועיות באמת. כשאתם בוחרים בגאיה אתם נהנים לא “רק” מהמיומנות הגבוהה של הצוות שלנו, אלא מכל היתרונות המשמעותיים הבאים.

ניסיון של 15 שנים בכריתת עצים
לגאיה כריתת עצים ניסיון של יותר מ-15 שנים בתחום. בהתאם לכך, כל כורת עצים שעובד איתנו זוכה להכשרה יסודית ומקיפה, ואמון על כריתה מדויקת בדרך לגינה מושלמת ואפס סיכון.

ציוד מתקדם לעבודה בגובה
ציוד הסנפלינג המתקדם שברשותנו מאפשר לנו לבצע כריתת עצים מסוכנים וחולים מכל הסוגים, כולל אלה שמתנשאים לגובה רב. המיומנות הגבוהה בשימוש בציוד זה מבטיחה עבודה יעילה, כך שהיא תושלם תוך זמן קצר לשביעות רצונכם המלאה.

זמינות מלאה, 24 שעות ביממה
ישנם לא מעט מצבים שבהם השירות הוא לא רק חיוני, אלא גם דחוף, ובפרט כשמדובר על כריתת עצים מסוכנים שעלולים לגרום לנזקים חמורים אם לא יינתן להם מענה מהיר ומיידי. אנחנו זמינים עבורכם 24/7, גם בצפון וגם במרכז הארץ, ומספקים פתרונות לכל בעיה עוד לפני שהיא מחמירה.

הביטוח המקיף בתחום
גם כשמזמינים כורת עצים מיומן ומנוסה שעובד עם הציוד המתקדם ביותר, עדיין ישנו סיכון מזערי שתתרחש תקלה עקב נסיבות שלא בשליטתנו, וכתוצאה מכך ייגרם נזק. כדי שתוכלו להתנהל בשקט נפשי מלא, מתוך ידיעה ודאית שלא תידרשו לשלם מעבר לעלות הכריתה עצמה, יש לנו ביטוח שמכסה נזקים מכל הסוגים בכל סכום עד 2 מיליון ש”ח (כלומר כיסוי מלא)
.
 
כריתת עצים באזור גוש דן  / התהליך

עבודה מהירה ונקייה
גאיה כריתת עצים מבטיחה, ומקיימת, עבודה מהירה ונקייה. אנחנו נעביר את העץ הכרות ממקומו למקום מתאים על-פי כל התקנות העדכניות וננקה את כל הגזם והלכלוך שנוצרו במהלך הכריתה – כך שלכם לא תהיה שום טרחה.

את פעולת כריתת העץ אנו משלימים גם בכרסום השורשים שלו, כך שלא יישאר באדמה שום חלק ממנו שיכול להוביל לנפילות ופציעות.

השירות מתאים לבעלי גינות פרטיות (שמחויבים אף הם ברוב המקרים באישור לצורך הכריתה, שגם בו אנו מטפלים בעבורכם) וכשנדרשת כריתת עצים במרחב הציבורי.

עדיין מתלבטים? השאירו פרטים בטופס ונשים סוף להתלבטות שלכם