דף הבית >> כריתת עצים >> כריתת דקלים

כריתת דקלים

כריתת עץ דקל עם המומחים של גאיה

בכל רחבי הארץ תמצאו שלל עצי דקל מסוגים שונים. הגזע הארוך והמראה המרשים הופכים את הדקל לאלמנט בולט בקו הנוף, והצורך המועט שלו במים הופך אותו לאורח רצוי בכל מקום. למרות זאת, ישנם מצבים שבהם אין ברירה אלא לכרות דקלים – ובמקרים אלה כדאי להפקיד את המלאכה בידיים המיומנות והמנוסות של גאיה כריתת עצים.

כריתת דקלים – רק עם אישור ועל-ידי אנשי מקצוע מוסמכים


לפי החוק בישראל, כדי לכרות עץ שגובהו 200 ס”מ ומעלה ועובי הגזע שלו הוא 10 ס”מ או יותר (במרחק 1.3 מ’ מהקרקע) חובה לקבל אישור מפקיד היערות. רוב רובם של הדקלים עומדים בקריטריונים הנ”ל ולכן אפשר לכרות אותם רק אם באמת יש בכך הכרח. בנוסף, רק אנשי מקצוע מוסמכים רשאים לבצע את הפעולה, וזוהי הסיבה הראשונה שבגללה כדאי לכם לפנות אליו.

ניסיון של יותר מ-15 שנים בכריתת דקלים


כריתת עץ דקל כך שלא ייגרם שום נזק לסביבה מחייבת ניסיון רב – ולנו בגאיה יש כבר יותר מ-15 שנות פעילות בתחום, כולל ידע ספציפי בכריתה, גיזום, ניקוי דקלים ולמעשה טיפול בכל סוגי העצים.

בזכות הניסיון הנרחב שלנו נוכל לזהות מיד האם באמת יש צורך בכריתת העץ. בהקשר זה, כדאי לדעת שהסיבה העיקרית לכך היא חדקונית הדקל, חיפושית שפוגעת בעצים אלה ובמקרים רבים מייצרת נזק בלתי הפיך שמחייב כריתה. כריתת דקלים מתבצעת גם כשהם צומחים באופן שבו הם מסכנים את סביבתם (מבנים, קווי מתח גבוה וכו’).
כריתת עץ דקל
גיזום וכריתת עצי דקל
כריתת עצי דקל עם מנוף
הציוד החיוני לצורך כריתת עץ דקל
על-מנת לבצע כריתת עץ דקל בצורה מושלמת נדרש לא רק ניסיון, אלא גם ציוד מתאים. לגאיה יש את כל הכלים החיוניים לביצוע הפעולה ובאופן כללי אנחנו ערוכים לעבודה בכל גובה, על בסיס ציוד סנפלינג וחבלים, כך שתתאפשר גישה נוחה ובטוחה לכל חלק של כל דקל: וושינגטוניה חוטית, תמר מצוי, דקל קוקוס, דקל טבעות ועוד.

ביטוח לכל נזק – כריתת דקלים בראש שקט באמת
כריתת דקלים היא פעולה מורכבת. גם כשמבצעים אותה אנשי מקצוע מנוסים, באחריות רבה ובזהירות מירבית, ועם הציוד ההכרחי, עדיין ייתכנו תקלות עקב נסיבות בלתי נשלטות. כדי להבטיח לכם ראש שקט לגמרי לקראת הכריתה, יש לנו ביטוח שמכסה נזק מכל סוג לכל הלקוחות, עד לסכום של 2,000,000 ש”ח.

זמינות גבוהה, מחירים נמוכים
בדרך כלל במצבים שבהם מתחייבת כריתת עץ הדקל ישנה גם דחיפות מסוימת. גאיה מקפידה על זמינות מלאה, 24/7, ועל שירות מהיר. בנוסף, כשישנו צורך לבצע כריתת עץ דקל מחיר השירות הוא גם כן שיקול בהחלטה – אצלנו תקבלו הצעות מחיר אמינות ואטרקטיביות.

עבודה מסודרת וסביבה נקייה לחלוטין
במסגרת כריתת עץ דקל מחיר הפעולה הוא לא רק סכום הכסף שמשולם עבורה, אלא גם הבלגאן והלכלוך שנגרמים כתוצאה ממנה. אנחנו בגאיה מקפידים על עבודה מסודרת ועל השארת הסביבה של העץ נקייה לחלוטין – כך שאתם לא תצטרכו להשקיע זמן וטרחה.

השירות האיכותי שלנו ניתן בפריסה ארצית, במרכז הארץ ובצפונה.