גיזום עצי הדר

גיזום עצי הדר נעשה מ 3 טעמים חשובים הראשון זה בריאותו של העץ על ידי תחזוקה שוטפת של גיזום, השני עיצוב עץ ההדר במרחב הגינתי תוך דגש על חשיפת הגזע היפה ועיצוב צורת העץ לצורה הרצויה לצמיחה רצויה ובריאה של כמות הפרי.

השירות שלנו 24/7, שירות מוקפד מקצועי ועם ביטוח.

עוד סיבה טובה לבחור בגאיה למטרת גיזום עצי פרי הדר היא הזמינות המירבית שלנו. ניתן לפנות אלינו 24/7 כך שגם במקרה חירום שבו נדרש מענה מיידי לעץ כזה או אחר אנחנו כאן בשבילכם. השירות המוקפד, ציוד הסנפלינג שמאפשר לנו לגזום עצים באופן מדויק בכל גובה, המחויבות המלאה לכל לקוח ולכל עץ הדר שבו אנחנו מטפלים, וכאמור הניסיון המגוון של למעלה מ-15 שנים מבטיחים לכם שקט נפשי – ועצי הדר מרהיבים ומניבי פירות טעימים במיוחד.

אז השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה מתאימה לגיזום עץ ההדר שלכם.
לימון, תפוז, קלמנטינה, אשכולית, אתרוג, פומלית, מנדרינה והדרים אחרים הם עצים פופולריים מאוד בישראל, וקל להבין למה: הם תורמים לאסתטיקה של כל מקום שבו הם צומחים ובנוסף מניבים כמובן פירות מעולים. גיזום עצי הדר הוא חלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח שלהם – וחשוב להפקיד מלאכה זו בידיים מקצועיות ומנוסות במיוחד.

על מה חשוב להקפיד כשגוזמים עצי הדר?

גיזום עצי פרי הדר הוא אחד השירותים שבהם אנחנו בגאיה מתמחים. עצי תפוז, לימון, נקטרינה ושאר פירות הדר מחייבים היכרות מעמיקה עם המאפיינים הייחודיים להם והבנת הצרכים בכל נקודת זמן ובכל מקום. עם יותר מ-15 שנות ניסיון בעבודה עם עצי הדר, עצי זית, גיזום עצי פרי אחרים וגם עצי דקל ועצי נוי, אנחנו יודעים בדיוק איך לגשת לכל עץ ולמה הוא זקוק לצורך המשך צמיחה מיטבית.

השיטות העיקריות לגיזום עצי פרי הדר

באופן עקרוני ישנן שתי שיטות עיקריות של גיזום עצי הדר: גיזום ענפים מובילים עם גביע צירי וגיזום גביע. חובה להתחשב בכמות הפירות כדי להבטיח מצד אחד מקסימום תנובה ומצד שני למנוע עומס יתר על ענפים מסוימים. בזכות הניסיון הרב והידע המקצועי שצברנו לאורך השני, נוכל להתאים גם לעצים שלכם את הפתרון האופטימלי עבורם. בנוסף, אנחנו מקפידים על פינוי מסודר של הגזם, כדי שהחצר שלכם תישאר נקייה ומרשימה מבלי שאתם תצטרכו לטרוח.

מתי כדאי לגזום עצי הדר?

עצי הדר זקוקים לגיזום עונתי – לרוב לקראת סופו של החורף בפברואר או במרץ. בנוסף, תוכלו להזמין את שירות גיזום העצים שלנו בכל פעם שאתם רוצים לעצב את העץ בהתאם לתפישה האסתטית של הגינה כולה, שכן בגינות פרטית עצי ההדר משמשים גם כעצי נוי.

מצב אחר שבו גיזום עצי הדר הופך לחובה, ואפילו דחופה, הוא כשמתגלה מחלה. בין המחלות שעלולות לפקוד עצים מסוג זה: כנימות מגן, כנימות עלה, מינהדר, תריפס ההדרים, אקריות ועוד. בחלק מהמקרים נדרש טיפול ספציפי ולכן החשיבות הרבה של בקיאות מקצועית גבוהה.

למה מומלץ לא להתפשר על חברת גיזום עם ביטוח?

גיזום עצי פרי, גם כשהוא מבוצע על-ידי אנשי מקצוע מנוסים ובאופן אחראי, עלול לגרום לנזק. על-מנת שתוכלו לדעת בוודאות שאין לכם שום סיבה לדאגה, כולל במקרים שבהם ישנן נסיבות שלא בשליטתנו ושמובילות לנזק כזה או אחר, יש לנו ביטוח שמכסה נזקים לכל הלקוחות בסכומים של עד 2 מיליון ש”ח.