גיזום עצי דקל

גיזום דקלים עם ביטוח מקיף


הדקל הוא אחד העצים הנפוצים ביותר בארץ. בזכות הגזע הצר והארוך מובטחים גם מראה מרשים וגם מינימום הפרעה לסביבה. צריכת המים הנמוכה תורמת אף היא לפופולריות וכך גם הפשטות היחסית של הטיפול בו. במקרים שבהם יש צורך בגיזום עצי דקל, חשוב מאוד להפקיד את המלאכה בידיים מיומנות מאוד כדי להשלים אותה בהצלחה. ל”גאיה” ניסיון רחב היקף במיוחד בגיזום עצים מכל המינים, ובפרט של אלה שמשתייכים למשפחת הדקלים.

15 שנות ניסיון – מרכיב משמעותי באיכות הגיזום!


ישנן שתי סיבות עיקריות לבצע גיזום עצי דקל:

א. למנוע נשירה של ענפים ו/או אשכולות – האשכולות שנושאים חלק מעצי הדקל הם כבדי משקל במיוחד, ולכן נוטים לנשור. נפילה של אשכול פירות, או אפילו “רק” של ענפים, עלולה לפגוע בעוברים ושבים, ולכן חשוב מאוד להקדים תרופה למכה ולגזום את החלקים שמועדים לפורענות.

בנוסף, נוצרת לאורך הגזע הארוך, הדק ונטול הענפים מעין קליפה. הקליפה מורכבת משאריות ענפים ומקנה לעצים ממשפחת הדקלים מראה ייחודי – אבל רוח חזקה עלולה להוביל לניתוק אותם ענפים, דבר שמהווה כמובן סכנה בטיחותית. הפתרון הוא כמובן גיזום מקצועי, על בסיס ניסיון רב והבנה מעמיקה לגבי המאפיינים הייחודיים של הדקלים.

ב. השילוב בין הענפים הצפופים לבין הפירות המתוקים של הדקל מושך אליו חרקים שעלולים להיות מזיקים, עכברים, חולדות, עטלפים ועוד. גיזום דקלים מונע את הפיכתם של העצים למטרד עקב ריבוי מוגזם של בעלי חיים.

אנחנו ב”גאיה” גוזמים עצי דקל – כמו גם עצי הדר, עצי זית ועוד שלל סוגי עצים – כבר יותר מ-15 שנים. אי לכך, אנחנו יודעים בדיוק מה צריך כל עץ כדי להמשיך לצמוח באופן מיטבי מבלי לסכן את הסביבה, ומבצעים את הגיזום המדויק ביותר שגם ימנע את התופעות הלא רצויות הנ”ל וגם ישמר את יופיו של הדקל.

גיזום עצי דקל עם ביטוח מלא – ראש שקט לגמרי

אנחנו מבצעים גיזום דקלים מזה למעלה מ-15 שנים ובאופן מוקפד במיוחד – אבל ישנן נסיבות שאינן בשליטתנו ולכן עלולים להיגרם נזקים. לכם מובטח ראש שקט בכל מקרה, בזכות ביטוח שמכסה כל נזק מכל סוג שהוא לכל לקוח, עד לסכום של 2 מיליון ש”ח!

גיזום דקלים – זמינות מירבית, שירות מהיר 24/7!

אנחנו מציעים את השירות של גיזום דקלים במרכז הארץ ובצפונה, בזמינות מרבית ועם התחייבות לשירות מהיר. אנחנו מודעים לכך שבחורף, ובמידה רבה גם בעונות המעבר, הרוחות העזות עלולות להפוך כל דקל למסוכן, ושבמצבים אלה אסור לדחות את הטיפול בו – ולכן ניתן לפנות אלינו 24/7.

עבודה מסודרת ונקייה

סיבה טובה נוספת להזמין את אנשי המקצוע של “גאיה” היא ההקפדה על עבודה מסודרת ונקייה, כולל פינוי של כל הגזם מכל מקום שהוא – כדי שאתם תוכלו ליהנות מדקל בריא ומרשים בלי שום מאמץ מבחינתכם.

ציוד מקצועי לגיזום דקלים בגובה


הסוגים השונים של הדקלים שנפוצים בישראל – וביניהם תמר קנרי, תמר מצוי, וושינגטוניה חסונה, וושינגטוניה חוטית, דום מצרי והוויאת בלמור – מגיעים לגבהים של 15-20 מ’ ואף יותר.

בהתאם, גיזום עצי דקל מחייב ציוד מקצועי לעבודה בגובה רב, ואנחנו ב”גאיה” נעזרים בעיקר בחבלים ובציוד סנפלינג שמאפשר עבודה מדויקת ואיכותית לגיזום עצים בכל גובה שהוא, ובמחירים אטרקטיביים.