גיזום עצים בגובה

/גיזום עצים בגובה
גיזום עצים בגובה 2019-06-10T10:24:50+00:00

כולנו אוהבים עצים. אנחנו לא “רק” אוהבים, אלא גם מתרשמים מכל עץ שנותן לנו צל, משפר את איכות האוויר ומספק לנו נוף שובה לב, וככל שהעץ גבוה יותר כך הוא גם מרשים יותר. במקביל, עצים אלה מספקים לנו אתגר מורכב: על-מנת שהם יצמחו באופן מיטבי ולא יהוו מטרד נוצר מעת לעת הצורך לבצע גיזום עצים. גיזום עצים בגובה מחייב ניסיון רב, ציוד מתאים וגם בקיאות ספציפית.

למה חשוב לגזום עצים גבוהים?

גיזום עצים גבוהים בתדירות הנכונה ועל-ידי אנשי מקצוע מיומנים מבטיח צמיחה מיטבית של העץ. סיבה טובה נוספת לביצוע גיזום תקופתי היא לוודא שענפים כבדים מדי לא יסכנו את שלומם של בני האדם שעוברים מתחת לאותו עץ. עצים גבוהים עלולים לפגוע גם בקווי מתח גבוה, חלונות בניינים ותשתיות אחרות, ורצוי כמובן להקדים תרופה למכה.

חברה בעלת ניסיון לגבי גיזום עצים בגובה יודעת גם להבטיח אסתטיקה מושלמת של כל עץ בפני עצמו והרמוניה בין כל העצים שנמצאים במרחב מסוים. בפרט, חשוב להסיר עומסים מופרזים מראש העץ כך שהוא יוכל לצמוח בכיוונים הרצויים לנו. עוד כדאי לדעת שהגיזום תורם לבריאות העץ ולחוסנו – בזכות אפשור חדירה טובה יותר של קרני השמש אל בין הענפים ובזכות כריתת ענפים חולים או יבשים. למידע נוסף על שירות כריתת העצים שלנו לחצו כאן.

לגיזום עצים בצפון – לחצו כאן

התרשמו מעבודות גיזום עצים שביצענו בגובה:

היתרונות של גיזום עצים גבוהים עם גאיה

על-מנת לבצע גיזום עצים גבוהים כמו עצי דקל למשל נדרשים כאמור ניסיון רב, ציוד מתאים ובקיאות – גם לגבי כל סוגי העצים שמתנשאים לגובה רב, ושלכל אחד מהם מאפיינים ספציפיים משלו, וגם באופן כללי לגבי עבודה במרחק משמעותי מהקרקע. דגש חשוב מאוד נוסף הוא הבטיחות, גם כדי לשמור על שלום העובדים וגם על שלומם של העוברים ושבים בזמן הגיזום.

עם המומחים שלנו תוכלו לבצע כל פעולת גיזום, של כל עץ ובכל גובה, בביטחון מלא ובידיעה שהעץ יזכה למראה מחמיא, לא יהווה מפגע לסביבה ויצמח כהלכה. לאחר יותר מ-15 שנות פעילות בתחום צברנו ניסיון מגוון, ברשותנו ציוד סנפלינג וחבלים שמאפשרים לנו להגיע לכל גובה, ויתרונות נוספים שכדאי להיות מודעים אליהם נפרט כעת.

ביטוח מקיף עד 2 מיליון ש”ח!

גיזום עצים בגובה, גם כשהוא מבוצע על-ידי איש מקצוע ובשיא הזהירות, עלול לגרום לנזק מסוים עקב נסיבות שאינן בשליטתנו. על-מנת להבטיח לכל לקוח שקט נפשי, יש לנו ביטוח שמכסה נזקים בסכום של עד 2 מיליון ש”ח, כדי שהראש שלכם יהיה שקט.

זמינות גבוהה בכל שעה, 24/7

ישנם מצבים שבהם גיזום עצים בגובה חייב להתבצע בהקדם האפשרי וזאת על-מנת למנוע פגיעה בלתי הפיכה בחוטי חשמל וכו’. השירות שלנו זמין עבורכם 24/7, כך שתוכלו תמיד לקבל מענה מהיר ומקצועי.

פינוי מסודר של הגזם

לאחר השלמת העבודה בגובה, אנשי המקצוע שלנו דואגים גם לפני הקרקע – פינוי הגזם בצורה מסודרת בכל מקום שבו אנחנו עובדים מבטיח מראה אסתטי להפליא של כל הסביבה, ואפס דאגות מבחינתכם.

השאירו פרטים בטופס בתחתית העמוד ונשמח לסייע לכם 🙂

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התקשרו עכשיו
שינוי גודל גופנים
ניגודיות