דף הבית >> גיזום וכריתת עצים >> גיזום עצים בשרון

גיזום עצים בשרון

גיזום עצים בשרון – להשגת עצים חזקים ויציבים יותר

כאשר גוזמים עצים, הדבר מניע שרשרת תהליכים ביולוגית בעץ שמעבה את הענפים הקיימים ואת הגזע. משמעות הדבר היא כי גיזום עצים בשרון, רצועת חוף שמאופיינת ברוחות חזקות בחורף, מונע בסופו של דבר קריסת עצים וענפים וכתוצאה מכך נחסכים פגיעות גוף בבני אדם וברכוש. 

העץ פורח, וכך גם אתם
מלבד עיבוי הגזע והענפים, פעולת הגיזום מגרה את העץ לפצל עוד ענפים ולהאיץ את תהליכי הפריחה וההתחדשות שלו. כל מי שאי פעם גזם עץ בשטחו יודע כי הפריחה הבאה של העץ תהיה ססגונית ויפה עוד יותר וזאת לעומת השארתו לגדול פרא בצורה חסרת חינניות. כל פעולת גיזום עצים בשרון למעשה משפרת את המראה האסתטי של עצי האיזור ואנו נהנים מכך בהחלט.

גיזום עצים בשרון – לעיצוב שלד העץ

גיזום העץ מהווה פעולה שמכוונת את העץ להתפתח לכיוונים מסוימים ולא לאחרים. למעשה, כאשר מתמידים בפעולת הגיזום בתדירות הרצויה, ניתן לשלוט על מראה שלד העץ ולכוון אותו לגדול באופן הרצוי, למנוע ממנו מלהגיע לדירת השכנים או לכיוון הכביש ובוודאי שלא היישר אל תוך חלון המטבח או הסלון הפרטי שלכם. בסופו של דבר, כאשר מכוונים את צמיחת העץ ניתן לחסוך לא מעט בעיות עם השכנים מפאת עצים שגדלו פרא ומסתירים את הנוף, תופעה שיכולה לחבל גם בנוף שלנו אנו.

טיפול בתחלואות של העץ
דעו לכם כי גם עצים עלולים לסבול מתחלואות שונות ומגוונות. העצים רגישים לחדירת מזיקים בתוכם והתפתחות עובשים ופטריות שגורמים להם להיראות פחות אסתטיים ואף להאטה משמעותית בגדילה. כמו כן, במידה והעץ חולה הענפים שלו עשויים להיות חלשים ולהתנתק ממקומם ולהוות סכנה בטיחותית חמורה. הזמנת שירותי גיזום עצים בשרון מידי פעם בפעם תמנע מצד אחד את השתרשות המזיקים בעץ מראש, אך גם תטפל בעצים חולים לאחר הדבקה תוך הסרת המפגע במהירות. 

יש לציין כי פעולת גיזום עצים בשרון ובכלל, חייבת להתבצע במועד ובתדירות הנכונים שמתאימים לכל עץ ספציפי ע"פ מספר שיקולים כגון קצב גדילה בסיסי, מצבו הכללי של העץ, הצורך של מזמין השירות ורגישות העץ לעונות השנה. התייעצו על כך מראש מול קבלן הגיזום שלכם.

גיזום עצים בשרון
גיזום עצים בשרון – מדוע חשוב לגזום עצים באיזור זה?
השרון הינו אחד מחבלי הארץ היפים ביותר. הסביבה ירוקה ומאופיינת בעירוניות מתפתחת לצד מושבים וקיבוצים רבים אשר כולם מוריקים בזכות אינספור עצים רעננים שניטעו בשטחיהם. גיזום עצים תקופתי מהווה פעולה שמיטיבה עם האופי הירוק של האזור, והוא מתאים הן עבור הלקוח הפרטי והן עבור מבני ציבור ושטחים פתוחים השייכים לעיריות ולרשויות המקומיות. בשורות הקרובות נעמוד על כל הסיבות שבגללן חשוב לבצע גיזום עצים בשרון מידי פעם בפעם.
גיזום עצים בשרון