דף הבית >> גיזום וכריתת עצים >> גיזום עצים בראשון לציון

כריתת עצים וגיזום עצים בראשון לציון

כריתת עצים וגיזום עצים בראשון לציון, בתחלת התהליך מבצעים גיזום וכריתת ענפים ובהמשך כריתת גזע העץ ולבסוף כרסום שורשי העץ צות גאיה פועל בראשון לציון ומבצע גיזום, כריתה וכסום בתהליך כריתת העף עם ביטוח מלא ובמקצועיות ועם נסיון רב שנים.
טלפון 052-3937222 סיגלית
כריתת עצים וגיזום עצים בראשון לציון

כריתת עצים וגיזום עצים בראשון לציון – כך תעשו זאת נכון

ראשון לציון היא אחת הערים הגדולות בישראל ומושקעים בה כספים אדירים לשם פיתוח מודרני לצד מתחמים ירוקים ואסתטיים. חלק בלתי נפרד מהריאות הירוקות הללו כולל עצים שמקשטים את חזותה הן בשטחים הציבוריים והן בחצרות הבתים. ומאחר ואין אנו גרים ביערות שבהם ניתן לאפשר גדילה פראית בלתי מבוקרת, גיזום עצים הינו חלק בלתי נפרד מהשגרה השנתית שעל תושבי העיר לבצע מסיבות של אסתטיקה, בטיחות, הצללה והרחקת מזיקים. כיצד מבצעים גיזום עצים בראשון לציון על הצד הטוב ביותר? להלן מספר דגשים שחשוב להכיר לפני שבוחרים את החברה המתאימה ביותר לשם ביצוע המשימה.

 

כריתת עצים וגיזום עצים בראשון לציון – אל תוותרו על גוזם מומחה

משרד החקלאות ממליץ כי כל פרוייקט גיזום עצים, בראשון לציון או בכל עיר אחרת, יתבצע רק ע"י מי שמחזיק בתעודת "גוזם מומחה". התעודה ניתנת לגוזמים בעלי ניסיון ויכולת מוכחת בשטח והיא מצביעה על מקצועיות וידע רב בתחום. ככל שהגוזם מקצועי יותר, כך הוא יחזיק בתעודות נוספות שמשפרות את יכולתו להעניק שירות ברמה גבוהה, כגון תעודת גנן בכל הרמות (סוג 1, 2 ו- 3), אגרונום, הנדסאי נוף ועוד. חשוב להבין כי פעולת הגיזום קשורה גם לאסתטיקה של הנוף ולתכנון מושכל של "פיסול" גזע העץ ועל כן אין מדובר כאן בחיתוך נטו אלא במחשבה תחילה שמבוססת על ידע, הסמכה וניסיון. יש לחתוך את הענפים הספציפיים, בזווית הנכונה ובמועד המתאים ביותר וכל סטייה מהנחיה זו פשוט תגרום לנזק לעץ ותביא לפגיעה בלתי הפיכה בו.

כריתת עצים וגיזום עצים בראשון לציון – חשיבות אישור העבודה בגובה

כמובן שלא כל גנן מסוגל לטפל בעצים, קל וחומר כאשר מדובר בעצים גדולים שצומחים לגובה ברחבי הערים. לכן, לפני כל בחירה בקבלן לביצוע עבודות גיזום עצים בראשון לציון ובכלל, עליכם לברר מראש האם נותן השירות מחזיק באישור עבודה בגובה וזאת על מנת להיות בטוחים כי אכן מדובר בחברה שתבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר לרווחת תושבי העיר. כאשר אין אישור כזה, סביר להניח שאתם בסך הכל מדברים עם קבלן ששוכר קבלני משנה, שלהם אומנם ישנו אישור עבודה בגובה אך מבחינתכם לא תהיו מודעים מראש לטיב העבודה בפועל. 

בנוסף חשוב לדעת כי חברות הביטוח מבטחות מבחינה מקצועית את הגוזמים המומחים בלבד, כאלה שמחזיקים בכל האישורים הנדרשים לשם ביצוע עבודות גיזום עצים בראשון לציון ובשאר הערים הגדולות, ועל כן כדאי מאוד להתקשר עם איש מקצוע שעומד בכל הפרמטרים גם מהיבט זה, לכל מקרה שייגרם נזק.