דף הבית >> גיזום וכריתת עצים >> גיזום עצים בחיפה

גיזום עצים בחיפה

שיקולים בבחירת קבלן גיזום עצים בחיפה

חשוב להבהיר זאת כבר בהתחלה- לא כל אדם עם מסור חשמלי וסולם מסוגל לבצע עבודות גיזום מקצועיות. גיזום עצים בחיפה ובכל עיר אחרת מחייב מומחיות ואם נרצה אף להחמיר – תעודת הסמכה רשמית מטעם משרד החקלאות. תעודה זו מעניקה לבעליה את התואר "גוזם מומחה" והדבר אומר כי הוא הפגין ידע וביצוע פרקטי בשטח בנושא זה. כדאי וחשוב לבחור בגוזמים מומחים שהם גם גננים במקצועם, אגרונומים ואפילו הנדסאי נוף, על מנת לזכות בשירותים חשובים נוספים כגון טיפול בתחלואות העץ, עיצוב, חיזוק ענפים (עבור עצים מזדקנים) ועבודות גינון אחרות. בנוסף יש לוודא כי לגוזם גם ביטוח אחריות מקצועית בתוקף. ביטוח זה מופעל כאשר בטעות נגרם נזק לרכוש או לגוף בזמן פעולת הגיזום וממש לא הייתם מעוניינים שבעל המקצוע ברגעים קשים כאלו יעביר את האחריות לידיכם, במיוחד שהוא פועל בתחום השטח שלכם. בנוסף, שימו לב כי הסכם ההתקשרות עם הגוזם כולל גם התחייבות לפינוי הפסולת והשארת השטח נקי כפי שהיה טרם לכך. 

גיזום עצים בחיפה – מדוע חשוב לשמור על דגשי האיכות הללו?
נשאלת השאלה, מדוע שלא לבחור בהצעת המחיר הנמוכה ביותר בתור שיקול בבחירת קבלן גיזום עצים בחיפה? ובכן, המחיר אכן חשוב אך מבחינה מקצועית חשוב להבין כי פעולת הגיזום מחייבת עבודה ברמה גבוהה וזאת עקב הסיבות הבאות :
•    בחירת הענפים לחיתוך – חייבת להסתמך על ידע וניסיון וזאת על מנת שלא לחתוך ענפים חשובים מדי להתפתחות העץ.
•    זווית החיתוך – צריכה להיות מיטבית על מנת לגרות את העץ להצמיח ענפים חדשים.
•    מועד החיתוך – לא כל העצים יכולים לעבור גיזום בכל רגע נתון. חשוב שלא "להפריע" לעץ בתקופות בהם הוא בשיא התפתחותו אלא לבחור בתקופת התרדמת שלו. פעולת גיזום העצים חייבת להתחשב בסוג העץ והכרת מאפייניו, תוך אבחון מלא שלו מבחינת תחלואה ומצב פיזי.

בסופו של דבר, בחירה בקבלן איכותי עבור גיזום עצים בחיפה, תעזור לכם להפיק מהעצים את המקסימום ולחסות בצילם עוד שנים ארוכות
גיזום עצים בחיפה – כך תבחרו בגוזם האיכותי ביותר
חיפה הינה עיר במישור החוף שמאופיינת בשטחים ירוקים רבים והשימוש בעצים רווח בה בשטחים ציבוריים ואף בבתי מגורים  פרטיים. בשל אופייה הירוק של העיר, ישנו הצורך הברור בהזמנת שירותי גיזום מקצועיים מידי פעם בפעם לכל רחבי העיר. ישנן מטרות רבות לפעולות גיזום העצים והן כוללות את היבטי הבטיחות למניעת נפילת ענפים וקריסה ואת הצורך האסתטי של עיצוב העץ, מניעת לכלוך וכו'. כיצד מבצעים גיזום עצים בחיפה על הצד הטוב ביותר? הדבר תלוי בבחירה מראש באיש מקצוע איכותי יותר. להלן מספר טיפים שיעזרו לכם בכך. 

טלפון 052-3937222 סיגלית

גאיה גיזום וכריתת עצים מהירה  - שירות מקצועי {במחירים מעולים‏}כריתת_עצים/גיזום_עצים‏
כריתת עצים, גיזום עצים, העתקת עצים ועקירת עצים כולל כרסום שורשים - התקשרו עכשיו!
עקירה · כריתה · כרסום · גיזום · העתקה
התקשרו עכשיו!