דף הבית >> גיזום וכריתת עצים >> גיזום עצים בהרצליה

גיזום עצים בהרצליה – למען בטיחות התושבים ורכושם

פעולת גיזום העצים חייבת לקחת בחשבון את צרכי הבטיחות של העוברים ושבים, דיירי הבתים ורכושם. שערו בלבכם כי ענף במשקל של עשרות קילוגרמים או גזע ששוקל מאות קילוגרמים יתנתקו ויפלו מטה עליכם או על כל עובר אורח אחר? ומה לגבי קריסה של ענף על מכוניתו של השכן? חשוב מאוד לגזום עצים על מנת להימנע ממצבים אלו, שעשויים להסתכם בפגיעות גופניות קשות והוצאות כספיות אדירות. 

מיגור עטלפים ועכברים

עטלפים ועכברים הינם מזיקים שנהנים במיוחד משהות על גבי עצים (במיוחד נושאי הפרי שביניהם) ולעיתים רבות הדרך היחידה להיפטר מהם היא אך ורק על ידי גיזום. הצורך בהזמת שירותי גיזום עצים בהרצליה בהקשר זה עשוי לעלות כאשר עצים שכאלו משכו אליהם עטלפים, עכברים ומזיקים נוספים שגורמים לפגיעה באיכות החיים של התושבים בבתים הסמוכים. כאשר עצים אלו נמצאים בשטחים ציבוריים, האחריות לגיזום מוטלת על העירייה אך בשטחים פרטיים, האחריות היא על בעל השטח בלבד.
גיזום עצים בהרצליה – למען שכנות טובה יותר
גם השכנות הטובה ביותר עשויה להסתיים בסכסוכים על דברים שנראים על פניו פשוטים. אחד מהסכסוכים הידועים בערים צפופות כמו הרצליה נגרם בשל חדירת ענפים לשטח של גינה אחרת. כאשר זהו המצב כדאי מאוד להתקשר עם חברה שעוסקת בגיזום עצים ולהסיר את הענפים מעל פני השטח של השכנים. הסיבה לכך מקבלת חשיבות נוספת כאשר אין אתם מעוניינים כי ילדי השכנים יטפסו על הענפים של העץ שלכם וחלילה יפלו, או שענף יקרוס ויגרום לנזק בגוף ורכוש, על חשבונכם. 

חשוב מאוד שלא לבצע את פעולת הגיזום לבד, שכן הפעולה עצמה מסוכנת וכמו כן, יש לבצע אותה בצורה מקצועית על מנת שלא לפגוע ביכולתו של העץ להמשיך ולשגשג לאחר מכן. פנייה אל חברה המספקת שירותי גיזום עצים בהרצליה ובערים אחרות בסביבה, תבטיח לכם תוצאות מעולות ושקט נפשי מכל הבחינות.

גיזום עצים הברצליה

גיזום עצים בהרצליה – הרבה מעבר לאסתטיקה

הרצליה הינה עיר גדולה שבה שפע של עצים שמעצבים את הרחובות, מגדלי המגורים והבתים הפרטיים. מידי פעם בפעם יש צורך הזמנת שירותי גינון לאותה צמחייה ולמרות מה שמקובל לחשוב, אין מדובר בצרכי אסתטיקה בלבד. באלו מקרים כדאי להזמין שירותי גיזום עצים בהרצליה? להלן כל המידע.
כריתת עצים בהרצליה

הארת שטח מסויים על ידי השמש

עצים מהווים "פתרון הצללה" טבעי שמקל עלינו מפני השמש הקופחת, במיוחד בהרצליה הלחה בחודשי הקיץ החמים. אלא, שלעיתים רבות יכולת ההצללה של העץ שבשטחנו יוצאת מכלל שליטה ונוצר צל במקומות שאינם רצויים. כך למשל גיזום עצים בהרצליה ובכל עיר אחרת עשוי לנבוע מהצורך להסיר ענפים שמסתירים את השמש מעל קולטני הדוד, או כאשר צמחייה מסוימת שזקוקה לקרני אור אינה מקבלת זאת ומגלה קשיי התפתחות.