דף הבית >> שרותי גיזום >> גזום עצים בגובה

גיזום עצים בגובה

כולנו אוהבים עצים. אנחנו לא “רק” אוהבים, אלא גם מתרשמים מכל עץ שנותן לנו צל, משפר את איכות האוויר ומספק לנו נוף שובה לב, וככל שהעץ גבוה יותר כך הוא גם מרשים יותר. במקביל, עצים אלה מספקים לנו אתגר מורכב: על-מנת שהם יצמחו באופן מיטבי ולא יהוו מטרד נוצר מעת לעת הצורך לבצע גיזום עצים. גיזום עצים בגובה מחייב ניסיון רב, ציוד מתאים וגם בקיאות ספציפית.

למה חשוב לגזום עצים גבוהים?

גיזום עצים גבוהים בתדירות הנכונה ועל-ידי אנשי מקצוע מיומנים מבטיח צמיחה מיטבית של העץ. סיבה טובה נוספת לביצוע גיזום תקופתי היא לוודא שענפים כבדים מדי לא יסכנו את שלומם של בני האדם שעוברים מתחת לאותו עץ. עצים גבוהים עלולים לפגוע גם בקווי מתח גבוה, חלונות בניינים ותשתיות אחרות, ורצוי כמובן להקדים תרופה למכה.

חברה בעלת ניסיון לגבי גיזום עצים בגובה יודעת גם להבטיח אסתטיקה מושלמת של כל עץ בפני עצמו והרמוניה בין כל העצים שנמצאים במרחב מסוים. בפרט, חשוב להסיר עומסים מופרזים מראש העץ כך שהוא יוכל לצמוח בכיוונים הרצויים לנו. עוד כדאי לדעת שהגיזום תורם לבריאות העץ ולחוסנו – בזכות אפשור חדירה טובה יותר של קרני השמש אל בין הענפים ובזכות כריתת ענפים חולים או יבשים. למידע נוסף על שירות כריתת העצים שלנו לחצו כאן.

לגיזום עצים בצפון – לחצו כאן
התרשמו מעבודות גיזום עצים שביצענו בגובה: